Сенатор-республіканець Джон Корнин представив законопроект про захист кордонів США

Джон КорнинДжон Корнин

Сенатор-республіканець Джон Корнин представив законопроект про захист кордонів США і поліпшення виконання існуючих імміграційних законів. Корнин назвав Трампа «союзником в боротьбі з нелегальною імміграцією».

Читайте також: «Українці в США»

Пропозиція передбачає збільшення числа співробітників силових структур і додаткової інфраструктури, в тому числі побудову прикордонного муру.

«Ми не тільки зараз укріплюємо кордони, ми розробляємо структуру і плани на майбутнє», — сказав Корнин.

Згідно з представленим законопроектом, пропонується виділити $15 млрд для охорони кордону протягом наступних чотирьох років. Також передбачається, що співробітники Міністерства внутрішньої безпеки співпрацюватимуть з місцевими підрозділами прикордонників, щоб виключити практику, відому як «зловити і відпустити», через яку затриманих нелегальних іммігрантів замість депортації випускали на волю.

Закон також дає можливість чинити тиск на так звані «міста притулку», які не хочуть передавати нелегальних іммігрантів Управлінню з питань імміграції та митного контролю (ICE).

Федеральний уряд матиме в цьому випадку можливості для призупинення виділення усіх або частини дотацій, призначених для даних міст.

Мігранти

Мігранти

Відповідно до федерального законодавства, існує зобов’язання інформувати федеральні органи про затримання особи, яка перебуває в США нелегально, навіть якщо вона не скоїла злочину.

Тим часом у звіті Вашингтонського мозкового центру з вивчення імміграції (CIS) зазначається, що утримання нелегальних іммігрантів обходиться платникам податків в США у шість разів дорожче, ніж їх депортація.

Читайте також: «У США для облави на нелегальних мігрантів мобілізують 100 тисяч солдатів»

Згідно з цими даними, середня вартість депортації однієї особи становить 10,9 тис. доларів та включає в себе арешт, утримання в закритих приміщеннях, а також проведення процесу депортації. У свою чергу, вартість проживання нелегала сягає 65,3 тис. доларів і враховує різні пільги і соціальну допомогу, причому в розрахунок не беруться діти таких осіб.

Відповідно до норм і правил, запроваджених під час президентства Барака Обами, Управління імміграційного і митного законодавства (ICE) в 2016 році депортувало на 170 тис. осіб менше, ніж у 2012 році, хоча витратило на 8% більше коштів. Середня вартість депортацій в 2012 році склала 5,9 тис. доларів.

З огляду на те, що в США незаконно перебуває біля 11,5 млн осіб, загальна вартість їх утримання становить 746,3 млрд доларів, в той час як вартість депортації — 124,1 млрд доларів.

Директор CIS Стівен Камарота вважає, що витрати, пов’язані з утриманням нелегальних мігрантів дуже зростають через той факт, що це переважно малоосвічені та малокваліфіковані люди, які потребують більше допомоги і соціальних пільг від уряду.

Для вправного водія-нелегального мігранта навіть стіна на кордоні — не перешкода

Для вправного водія-нелегального мігранта навіть стіна на кордоні — не перешкода

У свою чергу, директор ICE Томас Хоман повідомив, що очолювана ним установа в 2017 році, ймовірно, не зможе побити рекорд кількості депортацій 2012 року, але має намір досягти цього в майбутньому. Він додав, що завдяки Президенту, який «розв’язав руки співробітникам правоохоронних органів, можна буде ідентифікувати велику кількість нелегальних іммігрантів.

Згідно з даними ICE, після вступу на посаду Президента Дональда Трампа число випадків незаконного перетину кордону скоротилося на 70%, а кількість арештів осіб, які незаконно проживають в країні збільшилася на 40%.

Читайте також: «Трамп створить спецзагони для виселення мільйонів мігрантів із США»

 

Be the first to comment on "Сенатор-республіканець Джон Корнин представив законопроект про захист кордонів США"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**