Світовий банк: Кліматичні зміни змусять до міграції 143 млн осіб

Світовий банкСвітовий банк

143 млн жителів Південної Азії, Африки південніше Сахари та Латинської Америки можуть бути змушені мігрувати в найближчі десятиліття через зміни клімату, — повідомляє Світовий банк у підготовленій ним доповіді.

Читайте також: «На Іберійському півострові не вистачає питної води»

У доповіді про міграцію, спричинену зміною клімату, згадуються засухи, скорочення врожаїв та підвищення рівня моря як чинники, котрі змусять мільйони людей мігрувати в райони, які є абсолютно непідготовленими для прийому іммігрантів.

До зміни місця проживання можуть бути змушені 86 млн мешканців Африки на південь від Сахари, 40 млн жителів Південної Азії та 17 млн — Латинської Америки. У цих регіонах зараз мешкає 55% населення світу.

Клімат на Землі поступово міняється не в кращий бік

Клімат на Землі поступово міняється не в кращий бік

Читайте також: «Через глобальне потепління на 25% поверхні планети може розпочатися постійна посуха»

«Кожного дня кліматичні зміни стають щоразу більшою економічною, соціальною та екзистенційною загрозою для держав та їх мешканців, — розповідає виконавчий керівник двох інституцій Світового банку — Міжнародного банку реконструкції та розвитку і Міжнародної асоціації розвитку Крісталіна Георгієва. — Кліматичні зміни дедалі частіше є причиною міграції, змушуючи родини та цілі громади шукати кращих місць для проживання».

З доповіді Всесвітнього банку ми дізнаємося, що багато урбанізованих районів повинні підготуватися до напливу хвиль іммігрантів, створюючи для них житлову базу, розширюючи транспортну інфраструктуру, систему соціальних пільг, а також збільшуючи число робочих місць.

Наслідки кліматичних змін

Наслідки кліматичних змін

Всесвітній банк закликає, щоб в доповнення до заходів зі скорочення викидів парникових газів, уряди країн, яким загрожує масова міграція, доклали зусиль, щоб впоратися з цією проблемою шляхом включення цього фактора до своїх планів розвитку.

Читайте також: «Глобальна задуха: в морях і океанах катастрофічно зменшується кількість кисню»

Навіть якщо ми могли б зменшити наслідки кліматичних змін, за оцінками Світового банку, до міграції можуть бути примушені від 31 млн до 72 млн людей в зазначених регіонах.

Be the first to comment on "Світовий банк: Кліматичні зміни змусять до міграції 143 млн осіб"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**