Свободівці звернулися до Прокуратури Одеської області з приводу функціонування російського бізнесу

Пікетування ПрокуратуриПікетування Прокуратури

18 грудня 2018 року представники ВО «Свобода» передали в Прокуратуру Одеської області звернення щодо функціонування російського бізнесу в регіоні, зокрема дочірніх представництв російської нафтової компанії «Трансбункер». Кілька десятків одеситів прийшли підтримати вимоги націоналістів.

«Трансбункер» — російська нафтова компанія, заснована в 1991 році в Хабаровському краї РФ, яка спеціалізується на нафтопереробці, бункеруванні (заправці) морських суден та торгівлі нафтопродуктами. В Україні компанія працює з початку 2000-х років. На 2014 рік «Трансбункер» мав в нашій країні 11 дочірніх підприємств, серед яких кілька терміналів з перевалки нафтопродуктів (в МТП «Южний» — «Трансбункер-Юг»; в портах Рені та Керчі). Після початку російсько-української війни дочірні компанії «Трансбункеру» в Україні формально змінили назви, але продовжили працювати і заробляти, в тому числі в окупованому Криму.

Основними вимогами у зверненні до прокуратури було наступне:

— перевірити дійсність орендної угоди та дотримання цієї угоди «Трансбункером»;

— перевірити актуальні напрямки діяльності «Трансбункера», походження палива, яке імпортує компанія;

— перевірити діяльність дочірніх структур «Трансбункера» на території окупованої АР Крим;

— перевірити процес перебігу кримінальної справи СБУ, порушеної проти «Трансбункера» за фінансування тероризму;

— перевірити дотримання компанією податкового, митного, екологічного законодавств.

Нагадуємо, що раніше Одеською організацією ВО «Свобода» вже були скеровані звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, секретаря РНБО та голови СБУ із вимогою ввести санкції проти згаданої російської компанії та її дочірніх представництв в Україні. (http://bit.ly/transbunker, http://bit.ly/tb_zvernennia)

В Прокуратурі

В Прокуратурі

Be the first to comment on "Свободівці звернулися до Прокуратури Одеської області з приводу функціонування російського бізнесу"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**