Росії готують нафтове ембарго за війну на Донбасі

сс

Російський військовий експерт Павло Фельгенгауер розповів про те, що за війну на Донбасі Росія може отримати нафтове ембарго.

За його словами, у відповідь на дії Росії на Донбасі Захід зміцнює трансатлантичну солідарність.

«Зміцнивши трансатлантичну солідарність спільною обороною від загального ворога, Захід прагнутиме не воювати, а виснажувати Росію заборонами на трансферт передових технологій, матеріалів і комплектуючих з подальшим обмеженням руху капіталу та інвестицій, можливою торговою блокадою. Без російського газу Європі поки важко обійтися, а без нафти — легко. Нафта, а не газ — основа російської економіки і бюджету», — зазначив військовий експерт.

«Поінформовані джерела стверджують, що проект нафтового ембарго, заморожування фінансових транзакцій, пов’язаних з російською нафтоторгівлею, і відключення від системи переказів SWIFT основних російських держбанків вже підготовлені та будуть введені в разі серйозного нового загострення боїв на Донбасі. Трильйони, витрачені на переозброєння, 40 російських нових ядерних ракет, масовий оборонний ентузіазм і нові багатотисячні раптові навчання цю загрозу відбити не зможуть і, скоріше, тільки нашкодять», — підкреслив Фельгенгауер.

Be the first to comment on "Росії готують нафтове ембарго за війну на Донбасі"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**