Росія хоче роздати 10 млн паспортів

Росіська демографія бажає кращогоРосіська демографія бажає кращого

Путін створив спеціальну робочу групу з питань демографічного зростання, до задач якої входитиме розробка підстав надання російського громадянства мільйонам росіян, які проживають у сусідніх країнах.

Читайте також: «Російський шпигунський корабель виявлено біля узбережжя Великої Британії»

Впливова російська газета «Комерсант», посилаючись на добре проінформовані джерела, стверджує, що президент Росії Владімір Путін кілька днів тому призначив робочу групу з питань реалізації концепції міграційної політики у 2019-2025 роках. До цієї групи, яка складається з 24 осіб, увійшли представники багатьох російських міністерств, відомств та депутати Держдуми.

До 2025 року кількість росіян має зрости на 5-10 мільйонів

До 2025 року кількість росіян має зрости на 5-10 мільйонів

Читайте також: «Росія втрачає мільярди на американських санкціях»

Путін особисто збирається наглядати за діяльністю групи, яка має забезпечити створення в Росії умов для переселення якомога більшої кількості «співвітчизників». Мова йде про російськомовних мешканців України, Казахстану, Узбекистану та Молдови. Відповідно до нової міграційної концепції, кількість росіян до 2025 року, як очікується, зросте на 5-10 мільйонів. Таким чином Кремль хоче вирішити демографічні проблеми країни, котрі, як стверджують у Москві, негативно впливають на економіку Росії.

Читайте також: «Росія відповіла на санкції США проти телеканалу RT»

Минулого року російське громадянство отримали 270 тис. осіб.

«Комерсант»

«Комерсант»

Be the first to comment on "Росія хоче роздати 10 млн паспортів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**