Росія хоче вплинути на результати виборів у Мексиці

Мексиканське містоМексиканське місто

Радник Дональда Трампа з питань національної безпеки Г. Р. Макмастер у своєму виступі, який відбувся в грудні в Джеймстауні, заявив, що на сьогодні є докази, що Росія втручається у президентські вибори у Мексиці.

Читайте також: «Президент Мексики знову відмовився платити за мур на кордоні з США»

Мексиканці обиратимуть президента в липні.

Журналіст мексиканської щоденної газети Reforma розмістив на Twitter запис із заявою МакМастера. Раніше засоби масової інформації не повідомляли про ці слова радника Трампа.

«Ми бачимо, що робляться дійсно витончені зусилля, щоб поляризувати демократичне суспільство і використати ті шанці, що ділять спільноту», — сказав МакМастер.

Мексика

Мексика

Читайте також: «Трамп анонсував перегляд режиму вільної торгівлі з Канадою і Мексикою»

«Ви вже бачили перші ознаки таких дій під час президентської кампанії в Мексиці», — додав МакМастер, не уточнюючи, в який спосіб Росія хоче вплинути на мексиканські вибори.

МакМастер на розміщеному в Інтернеті записі також висловлює стурбованість з приводу використання Росією різних кіберінструментів дій з метою поширення пропаганди та дезінформації.

Кремль постійно відкидає звинувачення у втручанні у вибори в інших країнах.

Читайте також: «Українці в Мексиці»

Мексиканці в липні 2018 року обиратимуть нового президента — фаворитом є Андрес Мануель Лопес Обрадор, лівий політик, колишній мер Мехіко, який двічі безуспішно боровся за президентське крісло. На думку аналітиків, для Кремля було б корисним обрання Oбрадора, про що свідчать позитивні матеріали, присвячені цьому політикові на телеканалах Sputnik і Russia Today.

Мексиканські народні танці

Мексиканські народні танці

Be the first to comment on "Росія хоче вплинути на результати виборів у Мексиці"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**