Росія розширює ембарго на імпорт продовольства з Європейського Союзу

СанкціїСанкції

У четвер Путін підписав указ про продовження до 31 грудня 2019 року ембарго на імпорт харчових продуктів з Європейського Союзу, яке Москва вперше оголосила в 2014 році у відповідь на санкції ЄС, котрі були реакцією на політику Росії щодо України.

Читайте також: «Санкції проти Росії слід розширити, — Лінас Лінкявічюс»

Як зазначається в указі, санкції було продовжено «в інтересах безпеки країни».

Тим часом російська влада знищує санкційні товари, які потрапляють на територію РФ. Згідно з даними Федеральної служби з ветеринарного та фітосанітарного нагляду, з серпня 2015 року по липень 2018 року було конфісковано біля 25 тис. тон товарів, на які поширюється заборона на імпорт. Перш за все, це продукти рослинного походження.

У квітні Путін подякував громадськості за розуміння імпортних обмежень, — повідомляє Радіо Свобода.

Брюссель

Брюссель

Читайте також: «Незважаючи на західні санкції проти Росії, Чечня багатіє»

Вперше ЄС запровадив санкції проти Росії 31 липня 2014 року на дванадцять місяців у відповідь на дії Кремля, які дестабілізують ситуацію в Україні. У вересні 2014 року ці санкції були посилені. 19 березня 2015 року Європейська Рада вирішила узалежнити їх скасування від повного виконання Мінських угод, що мало відбутися до 31 грудня 2015 року. Оскільки цього не сталося, ЄР продовжує санкції кожні шість місяців.

Читайте також: «Росія втрачає мільярди на американських санкціях»

Зі свого боку, в серпні 2014 року в Москві було вперше запроваджено заборону на імпорт фруктів, овочів, м’яса, птиці, риби, молока та молочних продуктів з США, ЄС, Австралії, Канади та Норвегії. Пізніше список країн, на які розповсюджується ембарго, було розширено на Албанію, Чорногорію, Ісландію та Ліхтенштейн.

Євросоюз

Євросоюз

Be the first to comment on "Росія розширює ембарго на імпорт продовольства з Європейського Союзу"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**