Росія привела в стан бойової готовності свої війська в Сирії

Путін попередив США, що Москва відповість збройно на будь-який напад на сирійські урядові військаПутін попередив США, що Москва відповість збройно на будь-який напад на сирійські урядові війська

Російські інформаційні портали стверджують, що Москва привела у стан бойової готовності військові частини, розташовані в Сирії. Інтернет-газета «Взгляд» написала, що це «місія, яка контролює рух американських військ». Раніше американська організація Сирійсько-американське медичне товариство (Syrian American Medical Society) звинуватила сирійський режим у проведенні хімічної атаки на лікарню в Східній Гуті.

Читайте також: «Сирія перебуває за крок від війни усіх з усіма»

Обурений подіями в Східній Гуті Дональд Трамп заявив, що — «Путін, Росія і Іран, які несуть відповідальність за підтримку тварина Асада, заплатять високу ціну».

Міністерство оборони Росії спростувало повідомлення про використання хімічної зброї диктатором Асадом. Російські ЗМІ нагадали, що нещодавно Путін попередив США, що Москва відповість збройно на будь-який напад на сирійські урядові війська і поставлення під загрозу російських військ, які дислоковані в Сирії.

Зруйнована Сирія

Зруйнована Сирія

Читайте також: «Stratfor розповіла про темне майбутнє Сирії»

Згідно з інформацією інтернет-газети «Взгляд» та інформаційного порталу «Rambler», Росія активізувала свою ППО в Сирії. Авіаційні та ракетні комплекси С-400 були приведені в бойову готовність. Російські портали з посиланням на свідків стверджують, що узбережжя Сирії патрулюють російські винищувачі Су-30СМ і Су-24.

Читайте також: «Лідер Ісламської Держави поранений і переховується в Сирії»

Державний департамент США назвав новини з Сирії «жахливими». Адміністрація США оголосила, що якщо інформація про хімічну атаку буде підтверджена, то міжнародному співтовариству доведеться терміново реагувати на це. Вашингтон закликав Москву припинити підтримку Башара аль-Асада та співпрацювати з міжнародним співтовариством для запобігання «варварським хімічним атакам».

Військовий конфлікт в Сирії розпочався у 2011 році

Військовий конфлікт в Сирії розпочався у 2011 році

Be the first to comment on "Росія привела в стан бойової готовності свої війська в Сирії"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**