Росія збирається боротися з «українським піратством» на морі

КерчКерч

На Азовському морі була створена група, яка боротиметься з «піратством України».

Читайте також: «Google показує Крим трьома різними способами»

Територіальна філія Федерального агентства з рибного господарства Росії створила спеціальну робочу групу «для запобігання піратству України в Азовському морі».

Новий підрозділ повинен координувати співпрацю Агентства з органами державного контролю та надавати інформацію про місцезнаходження суден.

Ігор Рулєв, голова місцевого відділення Агентства, запевнив рибалок, що вони можуть «безпечно виходити в море, оскільки їхня безпека забезпечується прикордонними підрозділами ФСБ з Краснодару та Криму».

«Крим — це Україна»

«Крим — це Україна»

Читайте також: «Україна не повинна вирішувати проблеми водопостачання окупованого Криму»

Екіпажам доведеться інформувати про свій намір вийти в море та змінити місцезнаходження судна. У випадку «небезпеки» рибалки повинні повідомити про цей факт на певній частоті.

26 березня українські прикордонники заарештували риболовецьке судно «Норд» та затримали його екіпаж. Усі десять членів екіпажу мали російські паспорти, видані в Керчі.

За словами прикордонників, під час огляду судна встановлено, що воно зареєстроване в Криму, і члени судна порушили процедуру виїзду з півострова. Корабель був переправлений у порт Бердянськ.

«Чонгар»

«Чонгар»

Читайте також: «Невідомі патріоти підірвали опори лінії електропередач на Крим»

Міністерство закордонних справ Росії заявило, що вимагає від України звільнення екіпажу судна. Тим часом, Генеральна прокуратура України повідомила 31 березня, що капітан судна вважається підозрюваним у скоєнні злочину, передбаченого Кримінальним кодексом України про порядок в’їзду і виїзду з тимчасово окупованої території України.

Be the first to comment on "Росія збирається боротися з «українським піратством» на морі"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**