Росія за кількістю мігрантів займає друге місце в Європі після Німеччини

МОММОМ

Росія займає друге місце в Європі після Німеччини за кількістю мігрантів — понад 11 млн осіб, йдеться в опублікованій у середу в Женеві доповіді Міжнародної організації з міграції (МОМ).

Читайте також: «Папа Франциск знову фантазує: «Мігранти завжди приносять багатство!»

«Російська Федерація залишається країною субрегіону, в яку направляється міграція. У 2019 році на її територію в’їхало 11,6 млн іноземних мігрантів. Більшість з них прибули з сусідніх країн», — вказує МОМ.

Як відзначають автори доповіді, багато іноземців, які прибули в Росію — трудові мігранти.

Іммігранти в ЄС

Іммігранти в ЄС

Читайте також: «Неповнолітні мігранти коштують Франції два мільярди євро на рік»

Росія протягом тривалого часу була лідируючим напрямом для трудової міграції з Центральної Азії. У 2019 року в країні налічувалося біля 5 млн жителів, що народилися в центральноазіатських державах.

В Європі в цілому зараз налічується 82 млн мігрантів: понад 13 млн в Німеччині, по 9,5 млн — у Франції та Великій Британії, біля 6 млн в Італії і приблизно стільки ж в Іспанії. Більше половини мігрантів в Європі (42 млн) становлять вихідці з інших європейських країн. Найбільша група — це росіяни (понад 10 млн). Далі йдуть Україна, Польща і Велика Британія.

Іммігранти в Росії

Іммігранти в Росії

Читайте також: «Мігранти продовжують плисти до європейських берегів»

Загалом в світі зараз 272 млн мігрантів, що становить 3,5% населення планети. З 1970 року це число більш ніж потроїлася, і в даний час кожен 30-й житель Землі є мігрантом. Найбільше мігрантів приймають США — 51 млн. На другому місці в світі — Німеччина, на третьому — Саудівська Аравія, на четвертому — Росія. З держав походження мігрантів лідирує Індія. Далі йдуть Мексика, Китай, Росія, Сирія та Бангладеш.

 

Be the first to comment on "Росія за кількістю мігрантів займає друге місце в Європі після Німеччини"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**