Росія готується до гонки озброєнь

РакетиРакети

Міністр оборони РФ Сєргєй Шойгу повідомив на прес-конференції в Сочі, що Росія готується до гонки озброєнь. Це стало реакцією на одне з останніх інтерв’ю президента США Дональда Трампа.

Читайте також: «У Берліні заарештували терориста з Росії»

«Розглядаються засоби для зміцнення боєздатності збройних сил в умовах зростаючої гонки озброєнь, що пов’язане з планами США вийти з Договору про РСМД, — повідомив Сєргєй Шойгу.

Нещодавно президент Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати вийдуть з Договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності. Цей договір був підписаний 1987 року президентом США Рональдом Рейганом та керівником СССР Михайлом Горбачовим.

Читайте також: «ООН: Росія має припинити тортури в’язнів»

Сочі

Сочі

«Керівництво було проінформоване про процес будівництва та розвитку збройних сил, про їх здатність забезпечити військову безпеку держави та боротьбу з технологічно розвиненим ворогом», — додав Шойгу.

Багато аналітиків протягом останніх років стверджують, що Росія регулярно порушує умови договору, але одночасно попереджають, що відмова від угоди може призвести до гонки озброєнь.

Росія стверджує, що нібито деякі американські пускові установки ракет, розташовані в Європі, несумісні з договором, але офіційні представники НАТО це заперечують.

Читайте також: «Росія втрачає мільярди на американських санкціях»

Запланований на 2019-2027 роки військовий бюджет Росії складе біля 30 мільярдів доларів.

Марка на честь договору про РСМД

Марка на честь договору про РСМД

 

 

 

Be the first to comment on "Росія готується до гонки озброєнь"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**