Росія втрачає мільярди на американських санкціях

СанкціїСанкції

Росія втрачає мільярди у зв’язку із санкціями США. Падає курс рубля та вартість акцій компаній, що підпадають під дію обмежень з боку США. Міністерство фінансів США наклало санкції на сім російських олігархів та пов’язані компанії, а також 17 чиновників та політиків із близького оточення Путіна. Вашингтон заявив, що дані обмеження пов’язані з дестабілізуючою діяльністю Росії на міжнародній арені.

Читайте також: «Росія привела в стан бойової готовності свої війська в Сирії»

Як повідомляє радіо «Ехо Москви», вперше за два роки курс євро піднявся до 78 рублів, а долара перевищив 63 рублі. Протягом декількох місяців обидві валюти коштують, в середньому, на 9 рублів менше. «Причиною такої валютної лихоманки є санкції проти бізнесменів та чиновників з близького кола Путіна», — написало «Ехо Москви».

Читайте також: «Російська політика стосовно Сербії: м’яка сила та тверді інтереси»

«Ехо Москви»

«Ехо Москви»

Аналітик з фондового ринку Ігор Ніколаєв назвав американські санкції «надзвичайно ефективними» для російської економіки. На його думку, «російська влада не очікувала такого роду санкцій», і росіян жде «незавидне майбутнє».

У свою чергу політолог Гліб Павловський стверджує, що російська влада компенсує втрати «дружніх до Кремля» бізнесменів, залучаючи гроші з державного бюджету. За словами Павловського, рано чи пізно така ситуація відіб’ється на кишенях середнього платника податків.

Читайте також: «Гібридні війни гібридної Росії»

Інформаційний портал «Rambler» підрахував, що російські олігархи, які підпали під санкції, вже втратили в цілому десятки мільярдів доларів. Акції їхніх компаній дешевшають практично на всіх світових біржах. Сполучені Штати, наклавши санкції на Росію, зазначили, що це реакція на дії Москви, що дестабілізують ситуацію у світі. Білий дім відзначив, зокрема, анексію Криму, війну на Донбасі та в Сирії, а також втручання в політичні процеси в Європейському Союзі та США.

«Rambler»

«Rambler»

Be the first to comment on "Росія втрачає мільярди на американських санкціях"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**