Росія вишле двох грецьких дипломатів

Грецький прапорГрецький прапор

У понеділок МЗС Росії викликало посла Греції в цій країні, і йому було вручено ноту, в якій проінформовано про симетричну відповідь на «ворожі дії» Афін і висилку з країни двох грецьких дипломатів.

Читайте також: «Греція видасть Франції росіянина, який підозрюється в шахрайстві з криптовалютою»

«До МЗС Росії було викликано посла Греції в Росії Андреаса Фріганаса, йому було вручено ноту з інформацією про вжиті російською стороною симетричні кроки у відповідь на ворожі дії Афін в липні цього року стосовно російського дипломатичного персоналу та громадян», — йдеться в заяві МЗС у Москві.

Мапа Македонії

Мапа Македонії

У липні Афіни вислали двох російських дипломатів і заборонили в’їзд в країну двом наступним. Про своє рішення в цій справі грецька влада повідомила росіянам 6 липня, звинувативши дипломатів у втручанні у внутрішні справи держави та дії, які загрожують її безпеці.

Прес-секретар Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова заявила, що цей крок не вплине позитивно на двосторонні відносини, і оголосила про аналогічну відповідь.

Читайте також: «Греція та Євросоюз наблизилися до підписання угоди»

Нещодавно Росія зробила спробу звести нанівець угоду Греції з Македонією, в рамках якої остання погодилася змінити назву країни на Північна Македонія, одержавши взамін зобов’язання відмовитися від блокування її інтеграції з Європейським Союзом і НАТО.

Афіни

Афіни

Be the first to comment on "Росія вишле двох грецьких дипломатів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**