Російські окупанти на Донбасі дезертирують та займаються грабунками

ТерористиТерористи самовільно залишили передові позиції в декількох окупованих населених пунктах Донбасу

За даними української розвідки, терористи самовільно залишили передові позиції в декількох окупованих населених пунктах Донбасу.

Читайте також: «Фарисейська позиція Євросоюзу: Росія — не окупант, тому ОРДЛО мусить утримувати Україна»

Проросійські найманці через затримку виплат грошового забезпечення дезертирують зі зброєю в окупованому Донбасі. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони в Facebook.

«У з’єднаннях та частинах 1-го (Донецьк) і 2-го (Луганськ) АК ВС РФ спостерігається збільшення випадків дезертирства, в тому числі зі зброєю. Це пов’язане зі зловживанням командним складом російських окупаційних військ службовим становищем, зростанням конфліктів у відносинах між командирами і підлеглими, систематичними грошовими поборами на «потреби підрозділів» і затримками у виплаті грошового забезпечення», — наголошується в повідомленні ГУР.

За даними української розвідки, за останній тиждень п’ятеро військовослужбовців 9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1-го АК самовільно залишили передові позиції, двох з них затримали місцеві жителі при спробі викрадення майна з транспортних засобів на автомобільній стоянці.

Окупанти

Окупанти залишили передову позицію і пограбували продуктовий магазин

Читайте також: «Сепаратисти «націоналізували» українські підприємства в ОРДЛО»

«Група військовослужбовців 11-го окремого механізованого полку (Донецьк) 1-го АК зі зброєю залишили передову позицію і пограбували продуктовий магазин, взяли вкрадені алкогольні напої та продукти харчування. Один з них був знайдений неподалік від місця злочину в непритомному стані з ознаками алкогольної інтоксикації», — йдеться в повідомленні.

Також військовослужбовець 7-ї окремої мотострілкової бригади (Брянка) 2-го АК дезертирував зі зброєю. При спробі затримання так званої військовою поліцією застосував зброю і був убитий.

12 квітня повідомлялося, що в підрозділах бойовиків терористичних організацій «ДНР/ЛНР» тривають випадки вчинення протиправних дій по відношенню до мирних жителів.

«ДНР» і «ЛНР» — терористичні організації, які діють на частині Донецької та Луганської областей України. Обидві організації створені, фінансуються і утримуються Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.

Читайте також: «На Донбасі склалася критична ситуація на «націоналізованих» підприємствах»

За останній тиждень п’ятеро російських військовослужбовців самовільно залишили передові позиції

За останній тиждень п’ятеро російських військовослужбовців самовільно залишили передові позиції

Be the first to comment on "Російські окупанти на Донбасі дезертирують та займаються грабунками"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**