Російські ЗМІ пишуть про польські вибори

Вибори у ПольщіВибори у Польщі

«Польська влада, безумовно, продовжить прагнути до тісніших зв’язків зі Сполученими Штатами, котрі розглядаються як противага напруженим відносинам з Брюсселем», — коментує російська газета «Ізвєстія» результати парламентських виборів до Сейму та Сенату. «Ніяких змін у відносинах з Росією не слід очікувати», — зізнається співрозмовник «РІА Новості». «Виборча кампанія не викликала сильних емоцій у поляків, оскільки результат цієї гонки був відомий заздалегідь. Єдиним невідомим був результат, з яким програють опоненти правлячої партії», — коментує у понеділок урядове видання «Російская газєта».

Читайте також: «Президент Польщі порівняв членство в ЄС з окупацією»

«Разом із щедрою соціальною програмою партія влади повертає полякам традиційний погляд на життя, чужий їхнім партнерам з Євросоюзу», — пише газета, описуючи причини перемоги політичної сили Ярослава Качиньського. «43,6% — це рекордний результат у новітній історії польської демократії. Жодна політична партія не набрала стільки голосів. Незважаючи на цей успіх, Качинський вважає його недостатнім», — наголошує агентство ТАСС у своєму повідомленні.

«Важливою новиною на польській політичній сцені після виборів буде повернення до Сейму лівих сил, які були відсутні в цьому законодавчому органі протягом чотирьох років», — нагадує ТАСС. «Не слід очікувати жодних змін» — PiS Ярослава Качинського, який переміг у парламентських виборах у Польщі, продовжить свій курс. У відносинах з Росією ніяких змін не слід очікувати, — заявив «РІА Новості» міжнародний експерт Дмітрій Офіцеров-Бельський. — Люди, які хочуть жити при комунізмі, голосують за PiS, де замість партсекретаря священик».

«РІА Новості»

«РІА Новості»

Читайте також: «Фонд Сороса вимагає від Брюсселя активізувати війну проти Польщі, «бо ЄС не виживе»

«Перемога PiS пов’язана, серед іншого, з «досить вражаючим економічним зростанням у Польщі.  Зі свого боку, суперники правого крила за останні чотири роки не зробили жодних висновків», — додав він.

«Польща залишиться вірним союзником США» «Польська зовнішня політика після виборів, виграних PiS, не зміниться суттєво: Польща залишиться вірним союзником США та традиційним російським критиком, який все ще балансує у своїх стосунках з ЄС», — прогнозують «Ізвєстія».

У коментарі в понеділок, посилаючись на джерело у польських дипломатичних колах, газета зазначає, що відносини між Польщею та ЄС не зміняться після виборів. «Польща не почне робити різких кроків, що загрожують її членству в ЄС, але не слід очікувати від її спроб поглиблення співпраці», — пояснюють «Ізвєстія».

«Ізвєстія»

«Ізвєстія»

Читайте також: «ЄС витратив чималі гроші, щоб об’єднати континент, проте результату немає»

«Польська влада, безумовно, продовжить прагнути до максимально тісних зв’язків зі Сполученими Штатами, які розглядаються як противага напруженим відносинам з Брюсселем», — заявило джерело, яке цитує щоденник. Російська газета прогнозує, що «традиційно холодні відносини між Варшавою та Москвою навряд чи зміняться». Навіть якби змінилася політична система, таких змін не відбулося б. «Польща вже давно є однією з найбільш антиросійськи орієнтованих країн Європи, незалежно від політичної орієнтації її влади», — вважають «Ізвєстія».

 

 

Be the first to comment on "Російські ЗМІ пишуть про польські вибори"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**