Російських телевізійників вигнали з лікарні, де перебуває Скріпаль

Британські поліцейськіБританські поліцейські

Репортер телеканалу REN TV — одного з найбільших приватних телеканалів у Росії висміяв отруєння колишнього агента британських служб Сєргєя Скріпаля та його дочки Юлії та допитував медсестер із лікарні в Солсбері. За це російські тележурналісти були вигнані з медичного закладу.

Читайте також: «Поліцейський, який перший мав контакт зі Скріпалем вийшов з лікарні»

Через обурливу поведінку працівників російського телеканалу, які перебували у лікарні, охорона звернулася до поліції. Представник лікарні в Солсбері описав поведінку російських тележурналістів як «вражаючу», додавши, що тележурналісти зверталися до співробітників лікарні навіть посеред ночі без попередження та без прохання дозволу на використання камери.

«Ми хочемо підкреслити, що будь-яка спроба переслідувати чи залякати наших працівників або пацієнтів абсолютно неприйнятна і це не допускається», — додав він.

Поведінка російських журналістів була зафіксована камерою телеканалу Sky News. У записі можна побачити російського репортера, який блукає коридорами лікарні, скаржиться в камеру про брак безпеки і розповідає про те, що кавовий автомат працює занадто повільно і зали очікування порожні.

Сєргєй Скріпаль з дочкою

Сєргєй Скріпаль з дочкою

Читайте також: «Тереза Мей про атаку на Сєргєя Скріпаля»

Репортер наближається до двох медсестер у коридорі, запитуючи, як почувається Скріпаль. «Вибачте, ми нічого не знаємо, ми опікуємося у цій лікарні дітьми», — відповідають вони. Росіянин приходить до висновку, що «всюди дивні нестиковки», зазначивши з підозрою, що персонал лікарні носить звичайний одяг.

Охорона взялася за російських тележурналістів приблизно через п’ятнадцять хвилин. Поліція графства Уїлтшир заявила, що охоронці лікарняні викликали її біля 5:00 ранку. Поліцейські спілкувалися з двома чоловіками, які представилися журналістами. «Їх попросили залишити лікарню, і вони зробили це», — сказав представник поліції, додавши, що не було ніяких арештів.

Читайте також: «Лондон може вислати російського посла»

Стан Сєргєя Скріпаля, за твердженням лікарів, «швидко покращується». Юлія Скріпаль була виписана з установи в понеділок та переведена в «безпечне місце».

Солсбері

Солсбері

Be the first to comment on "Російських телевізійників вигнали з лікарні, де перебуває Скріпаль"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**