Російських військових почали судити за відмову воювати на Донбасі

index

Російських військових почали не тільки вербувати і без зайвих питань закидати на територію України для участі в боях на боці бойовиків, але судити за те, що контрактники відмовляються йти воювати на Донбасі.

Згідно з інформацією, кілька десятків контрактників з в/ч № 22179 33-й окремої мотострілкової бригади (Майкопська розвідувальна бригада) втекли з полігону в Ростовській області. Вони побоювалися, що їх відправлять воювати в Україну. Тепер же проти них порушені кримінальні справи, їм загрожує до 10 років позбавлення волі за самовільне залишення частин і дезертирство.

Так, 23-річний рядовий Анатолій Кудрін вже отримав півроку колонії-поселення, а ще стосовно двох військових суд постановив запобіжний захід у вигляді арешту. Щодо решти тривають судові дії. Адвокати в один голос заявляють, що їхні підзахисні покинули полігон, побоюючись відправки на війну на Донбас, проте слідство думає інакше: «Контрактники залишили полігон «Кадамовський», не бажаючи переносити тяготи і злигодні військової служби».

Be the first to comment on "Російських військових почали судити за відмову воювати на Донбасі"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**