Російський солдат вбив вісьмох товаришів по службі, бо вони хотіли його зґвалтувати

У російській арміїУ російській армії

Російські ЗМІ публікують фрагмент інтерв’ю з солдатом, який нещодавно розстріляв вісьмох інших солдатів.

Читайте також: «Росія хотіла продати Карелію фінам. За 15 мільярдів доларів» 

Уродженець Татарстану Раміль Шамсутдінов був рядовим у військовій частині Забайкальського краю. 25 жовтня під час зміни варти він почав стріляти в інших солдатів, восьмеро з яких загинули, і ще двоє були важко поранені. Міністерство оборони Росії майже одразу відкинуло версію, що причиною був тиск на нього з боку інших солдатів та офіцерів підрозділу.

Тим часом російський портал Baza.io опублікував у середу фрагмент інтерв’ю з винуватцем розправи, який розповів, що його мобільний телефон та гроші забрали майже одразу після прибуття до частини. Йому прийшлося сховати SIM-карту, щоб зв’язуватися зі своїми близькими, позичивши телефон у інших солдатів.

 

Без коментарів...

Без коментарів…

«Кому я мусив скаржитися? Це смішно. Мені не було кому про це розповісти. Офіцери мене били. Я думав про втечу, але все було закрито. Що я мав робити?», — риторично запитував  Шамсутдінов. Солдат стверджує, що того фатального дня «вони погрожували мене опустити» (йдеться про зґвалтування, – Глобал Аналітик). «Лейтенант сказав мені, що це станеться після зміни варти. Багато молодих солдатів «опустили», я це знаю. Того вечора прийшла моя черга, що мені було робити?», — розповів він під час допиту.

Читайте також: «Зростає кількість росіян, які живуть за межею бідності»

Шамсутдінов також розказав, що під час затримання його так сильно побили, що він «думав, що помре».

 

Be the first to comment on "Російський солдат вбив вісьмох товаришів по службі, бо вони хотіли його зґвалтувати"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**