Російський генерал говорить про перехоплення 71 ракети, США та Франція заперечують

Після бомбардуваньПісля бомбардувань

«Сирійська оборона перехопила 71 ракету, випущену з кораблів коаліції США, Франції та Великої Британії», — заявив представник Генерального штабу Збройних сил Росії генерал Сєргєй Рудской. Франція та США заперечили, що якась з їхніх ракет буде збита.

Читайте також: «Чому Туреччина збила російський літак?»

Представник генерального штабу на брифінгу в Москві запевнив, що сирійська ППО під час суботніх авіаційних ударів перехопила 71 ракету із 101. «Це свідчить про високу ефективність зброї, що знаходиться в Сирії, і відмінну виучку сирійських фахівців, підготовлених нашими фахівцями», — зазначив Рудской.

Він додав, що атака була відбита за допомогою систем С-125, С-200, «Бук», «Куб» та «Оса».

Рудской  сказав, що за останні півтора роки Росія «повністю перебудувала сирійську систему протиповітряної оборони та продовжує вдосконалювати її». «Ядром цієї системи є протиповітряні комплекси, вироблені в СССР», — повідомив Рудской. Він також попередив, що Москва може повернутися до питання про постачання ракетних комплексів протиповітряної оборони С-300 в Сирію та інші країни через напад західних країн на об’єкти в Сирії.

Військовий конфлікт в Сирії розпочався у 2011 році

Військовий конфлікт в Сирії розпочався у 2011 році

Читайте також: «Financial Times: Росію можуть почати виводити зі світової фінансової системи»

Російський генерал додав, що системи протиповітряної оборони, які Росія має на своїх базах в Сирії — ВМС в Тартусі та ВПС в Хмеймім — не ідентифікували участі французьких літаків у суботніх нападах. Рудской також заявив, що «за попередніми даними, серед солдатів сирійської урядової армії та серед мирних жителів немає жертв через західні бомбардування». Раніше в суботу Міністерство оборони Росії заявило, що Сирія збила «значну кількість ракет».

У відповідь на виступ Рудского французька армія повідомила, що в суботу вранці було вистрілено 12 ракет і нічого не свідчить про те, що якась з них була перехоплена. Представник Міністерства оборони Франції виступив через кілька годин після того, як президент Франції Еммануїл Макрон разом з президентом США Дональдом Трампом та прем’єр-міністром Великої Британії Терезою Мей дали наказ про атаку.

Раніше також французький міністр оборони Флоренс Парлі оголосив на Twitter, що всі французькі літаки «безпечно приземлилися після закінчення своєї місії».

Східна Гута

Східна Гута

Читайте також: «Кремль звинувачує США в причетності до нападу на військову базу Хмеймім в Сирії»

Пентагон також піддав сумніву заяву генерала Рудского. «Жоден з наших літаків або будь-яка ракета, використовувана в цій операції, не була збита сирійською системою ППО», — заявив на брифінгу генерал Кеннет Макензі. Він додав, що немає ніяких вказівок на те, що російські системи ППО використовувались в суботу вранці у Сирії.

Be the first to comment on "Російський генерал говорить про перехоплення 71 ракети, США та Франція заперечують"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**