Російське командування поширює чутки про наступ сил АТО на Донбасі

війнаНа Луганщині

Російське військове командування поширює дезінформацію серед населення Донбасу про діяльність сил АТО.

Читайте також: «Російські війська активізували диверсійну діяльність у тилу сил АТО»

Бойовики поширюють чутки про те, що наступ Збройних сил України на окупованій території Донбасу розпочнеться 7-10 липня. У зв’язку з цим російське військове командування активізувало проведення акцій цілеспрямованої дезінформації населення про діяльність сил АТО.

Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міноборони Facebook.

«З огляду на зростання невдоволення серед місцевих жителів тимчасово окупованих територій Сходу України присутністю і діями російських окупаційних військ, російське військове командування активізувало проведення акцій цілеспрямованої дезінформації населення про діяльність сил АТО», — йдеться в повідомленні ГУР.

Читайте також: «Бойовики змінили тактику вогневого ураження сил АТО»

солдати

Танки для української армії

25-28 червня ц.р. військовослужбовцями Центру інформаційного протиборства (Новочеркаськ, Росія) Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ, за сприяння офіцерів по роботі з особовим складом 3-ї окремої мотострілкової бригади (Горлівка) 1-ї АК (Донецьк) ЗС РФ, серед місцевого населення Горлівки та прилеглих населених пунктів навмисно поширювалася дезінформація щодо можливого проведення силами АТО бойових дій наступального характеру на території Донецької області 7-10 липня ц.р.

У той же час аналогічні заходи цілеспрямованої дезінформації місцевого населення тимчасово окупованих районів Луганської області проводяться російськими військовослужбовцями Центру інформаційного протиборства за сприяння офіцерів по роботі з особовим складом 4-ї окремої мотострілкової бригади (Алчевськ) 2-ї АК (Луганськ) ЗС РФ», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше військовий експерт Дмитро Тимчук відзначав, що в 1-му АК «ДНР» поширюється інформація про «підготовку українським командуванням провокацій на Донецькому і Маріупольському напрямах».

Читайте також: «Заступник начальника штабу АТО виявився російським шпигуном»

ЗСУ

Військові навчання

Be the first to comment on "Російське командування поширює чутки про наступ сил АТО на Донбасі"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**