Російська столиця потерпає від «телефонного тероризму»

«Телефонний терорист»«Телефонний терорист»

За останні півтора тижні сотні тисяч людей були евакуйовані у Москві через острах перед бомбовими атаками. Однак жодної вибухової речовини не було виявлено.

Читайте також: «New York Times: Москва замовляла вбивства українців, які воювала в Грузії»

Російська влада опублікувала ролик на YouTube, сподіваючись на велику аудиторію глядачів. Лише 19 грудня в Москві було евакуйовано 150 тис. – 170 тис. дітей з дитячих садків та шкіл.

З початку грудня в Москві було евакуйовано біля 700 тис. осіб з аеропортів, судів, торгових центрів, станцій метро, ​​залізничних вокзалів та різних офісів після отримання інформації про закладені бомби: по телефону або через електронну пошту. Тривогу було оголошено у будівлі Верховного суду, в аеропорту «Шереметьєво» і навіть в Академії ФСБ. «Шереметьєво» (а також аеропорт «Домодєдово») протягом тижня отримувало п’ять повідомлень про вибухівку.

Московський університет

Московський університет

Російська телеведуча Тутта Ларсен поскаржилася, що її дітей протягом тижня чотири рази евакуйовували з дитячого садка. Але рекордсменом є храм Христа Спасителя, що розташований у центрі столиці РФ: його відвідувачів евакуйовували сім разів. Студенти Московського університету скаржаться, що інформація про бомби, закладені в їхньому університеті зазвичай з’являється в п’ятницю опівдні.

Вибухових пристроїв ніде не було виявлено, а представники влади навіть не говорять, чи є підозрювані у цих діях. Крім столиці, телефонний тероризм особливо турбував жителів Далекого Сходу. Там було зафіксовано першу загибель, однак не від бомби (якої там не було), а від серцевого нападу. У школі в Біробіджані померла 73-річна вчителька, яка наглядала за дітьми.

Читайте також: «Москва вимагає від Мінська більшої інтеграції в рамках Союзної держави»

Починаючи з весни, у Росії було заарештовано п’ятьох «телефонних терористів», але це не зупинило їх послідовників. Служби скаржаться, що винуватців, які використовують інтернет-телефонію і так звані анонімізаційні сервери, практично неможливо викрити.

 

Be the first to comment on "Російська столиця потерпає від «телефонного тероризму»"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**