Російська пропаганда промила мізки 126 млн американців

Інформаційна війнаІнформаційна війна

Facebook повідомив, що російська пропагандистська кампанія перед виборами в США могла охопити 126 млн американців. Справа стосується понад 80 тис. повідомлень, пише  агентство Reuters.

Читайте також: «Інформаційні війни в українському контексті»

Цифри, наведені компанією Facebook, означають, що споживачами цього контенту могла стати половина громадян США, які мають право голосу.

За словами представника Facebook Коліна Стретча, 80 тис. постів у сервісі соціальних мереж Марка Цукерберга — це невелика кількість, порівняно із загальним контентом, що з’являється на Facebook. На його думку, пропорції можна представити, як співвідношення 1 до 23 тисяч.

Російські ЗМІ активно конструюють світ вимислу

Російські ЗМІ активно конструюють світ вимислу

Проте він звернув увагу на те, що ці публікації порушували правила Facebook і що така практика «перешкоджає місії Facebook в створенні спільноти, орієнтованої на важливі речі». Компанія також заявила, що вживатиме «будь-яких дій, щоби порадити собі з цим новим видом загрози». Контент, який мав на меті вплинути на американську політику, був опублікований на Facebook в період між 2015-им і 2017 роками.

Читайте також: «У Чехії створили підрозділ по боротьбі з російською пропагандою»

У зв’язку з цією справою компанія Google оголосила, що вона виявила понад 4,7 тис. доларів прибутків від реклами, замовленої організаціями, пов’язаними з Кремлем під час виборчої кампанії перед президентськими виборами в США 2016 року.

Google збирається створити базу даних, яка міститиме всю інформацію про рекламні кампанії, спрямовані на розповсюдження російської пропаганди.

Читайте також: «Російська пропаганда звинувачує Ізраїль і Америку в катастрофі літака А321»

Об’єкт інформаційного протиборства — людина

Об’єкт інформаційного протиборства — людина

Be the first to comment on "Російська пропаганда промила мізки 126 млн американців"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**