Російська компанія — спонсор сепаратистів діє на Одещині та в Криму

КерчКерч

Російська компанія «Трансбункер», яка належить до найкрупніших у РФ, за останні кілька років монополізувала операції з нафтою у порту міста Южне (Одеська область). Українські компетентні органи перевіряють цю компанію, до сфери діяльності якої належить перевалка та переробка нафти, у виділенні грошових коштів на потреби проросійських сепаратистів на Донбасі. Загалом українська філія «Трансбункера» заробляє чималі кошти, займаючись господарською діяльністю в портах нашої держави.

11 років тому в Криму було зареєстровано компанію «Трансбункер-Керч», яка продовжила свою активну діяльність після окупацією російськими військами цього українського регіону. Не так давно вона була перейменована та одержала назву «Керченський Паливний Термінал». Адреса її реєстрації: місто Керч, вул. Козлова 6/1, оф. 29. Неподалік також зареєстровано фірму «Норма», яка проходить по документах як співвласник кримської філії «Трансбункера».

А.О. Левченко, директор фірми «Норма», чотири роки тому під час незаконних виборів у  Криму висувався від прокремлівської партії «Єдіная Росія» і здобув депутатський мандат.  Інформацію про нього можна найти на веб-сайті «Миротворець». Там він фігурує як спільник окупантів.

Be the first to comment on "Російська компанія — спонсор сепаратистів діє на Одещині та в Криму"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**