Речник Білого дому: Бог хотів, щоб Дональд Трамп став президентом

Сара СандерсСара Сандерс

Речник Білого дому Сара Сандерс в інтерв’ю для християнського телеканалу CBN News заявила, що Бог «хотів, щоб Дональд Трамп став президентом». Сандерс прокоментувала слідство щодо ймовірного втручання російської влади у президентські вибори в США.

Читайте також: «США змушують Росію воювати на два фронти — Лавров»

«Я думаю, що Бог закликає кожного з нас виконувати різні ролі в різний час. І я думаю, що він хотів, щоб Дональд Трамп став президентом, тому він ним і є. На мою думку, Дональд Трамп робить велику роботу, підтримуючи багато речей, про які дбають віруючі люди», — заявила в інтерв’ю телеканалу CBN News речник Білого дому Сара Сандерс.

У понеділок виконувач обов’язки генерального прокурора Метью Вітекер оголосив, що незабаром буде завершено розслідування можливого втручання російських властей у президентські вибори в США.

CBN News

CBN News

Читайте також: «Конгрес США може виділити Україні фінансову допомогу на військові потреби»

«Я думаю, що розслідування наближається до завершення. Я сподіваюся, що незабаром ми отримаємо доповідь з цього питання», — сказав Вітекер під час прес-конференції у Вашингтоні. Проте він не навів конкретного терміну завершення майже дворічного розслідування.

Як відзначає агентство АР, вперше представник американської влади публічно підтвердив чутки про закінчення розслідування. Дотепер Міністерство юстиції, відповідальне за розслідування, дуже рідко коментувало це питання.

На даний час у ході розслідування було пред’явлено обвинувачення 34 особам. Зібрані докази свідчать про їхні контакти з Росією під час виборчої кампанії 2016 року.

Президентські вибори 2016 року

Президентські вибори 2016 року

Читайте також: «Українці в США»

Команда слідчих спеціального прокурора Роберта Мюллера виявила, що ці контакти з’явилися в той час, коли російська влада різними способами намагалася вплинути на кампанію напередодні президентських виборів у США.

Be the first to comment on "Речник Білого дому: Бог хотів, щоб Дональд Трамп став президентом"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**