Рефат Чубаров заявив про довгострокову блокаді Криму

chubaro_650x410

chubaro_650x410

У середу, 16 вересня, народний депутат України від БПП і лідер кримськотатарського народу Рефат Чубаров анонсував блокаду сполучення між материковою Україною і Кримом, яка розпочнеться 20 вересня.

Починаючи свій виступ у сесійній залі парламенту, він заявив, що сьогодні вже минає 567-й день окупації Криму Російською Федерацією. Також він підкреслив, що в Криму не закінчуються систематичні порушення прав і свобод громадян, незаконні арешти активістів і викрадення людей, в той час як Україна продовжує підтримувати торговельні зв’язки з окупованим Кримом.

«20 вересня о 12:00 нами будуть перекриті для вантажівок, які перевозять товари в Крим, всі три дороги, що ведуть з материкової України в Крим», — завив він.

Крім того, народний депутат заявив, що блокування матиме довгостроковий характер, під час якого Верховна Рада має розглянути законопроекти, спрямовані на врегулювання питань взаємодії материкової України з окупованим Кримом. Глава Меджлісу також акцентував увагу на тому, що Закон «Про вільну економічну зону Криму» повинен бути замінений на подібний нормативний акт про створення вільної економічної зони на території Херсонської області.

Be the first to comment on "Рефат Чубаров заявив про довгострокову блокаді Криму"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**