Під час Ігор Британської Співдружності зникло 19 африканських спортсменів

Ігри Співдружності в Голд КоустІгри Співдружності в Голд Коуст

Африканські спортсмени, які раптово залишили свої національні команди під час квітневих Ігор Британської Співдружності в австралійському Голд Коуст, опинилися у Сіднеї. Їх візи закінчуються у вівторок опівночі, тому вони шукають можливості продовжити дозвіл на своє перебування в Австралії. Якщо вони його не отримають, то будуть депортовані на батьківщину.

Читайте також: «Вчені з’ясували, що австралійські хижі птахи вміють користуватися вогнем»

Під час Ігор зникло 19 спортсменів з Камеруну, Руанди, Уганди та Сьєрра-Леоне. У всіх випадках вони діяли подібним чином: нікому нічого не кажучи, втекли з готелю вночі непоміченими.

Це не перший раз, коли спортсмени з бідних країн залишають свої команди під час змагань в Австралії. На Олімпійських іграх у Сіднеї в 2000 році зникло понад 100 осіб, а після Ігор Британської Співдружності в 2006 році у Мельбурні — ще 26. У разі затримання нелегальних іммігрантів, в тому числі спортсменів, їм загрожує депортація.

Австралія

Австралія

Цього разу група є меншою, але мета залишається незмінною — знайти кращі умови життя, ніж на батьківщині.

Читайте також: «Австралія остерігається напливу китайських грошей»

«Спортсменам, які пропали безвісти під час Олімпійських ігор, ми створюємо умови, щоб зустрітися і поговорити. Ми закликаємо цих людей зв’язатися з прикордонною службою, щоб врегулювати деякі питання, пов’язані з візами. Вони можуть безпечно повернутися в свої країни. Ми проаналізуємо заяви про продовження терміну перебування», — оголосило у вівторок  МВС Австралії.

Деякі спортсмени з’явилися у передмісті Сіднея. У місцевому міграційному центрі в Рендвіку вони консультуються з посадовими особами про можливість подовження дозволу на проживання в Австралії і навіть написали відповідні заяви. Час для їх розгляду минає опівночі, і тоді буде прийняте остаточне рішення.

Спортсмени

Спортсмени

Читайте також: «Криза австралійського мультикультуралізму»

«Daily Telegraph», який першим писав про справу, не повідомляє про те, що сталося з іншими спортсменами, які пропали під час спортивної події. Було написано, що не з’явився тренер руандійських боксерів, який втік під час бою одного зі своїх підопічних. Він тоді… пішов у туалет, і невідомо, де перебуває дотепер.

 

Be the first to comment on "Під час Ігор Британської Співдружності зникло 19 африканських спортсменів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**