Під час розкопок в Єгипті знайшли гробницю гігантської людини

СаркофагСаркофаг

Дуже цікава археологічна знахідка була виявлена в єгипетській Александрії. Вчені там натрапили на величезний чорний саркофаг, що містив залишки людини, яка за життя могла похвалитися зростом понад 2,5 метра. Отже ця знахідка є потенційним доказом існування гігантських людей, які згадуються у Біблії як Нефілім.

Читайте також: «У Судані виявили незвичайні поховання, які нараховують 6 тис. років»

За даними археологів, майже 3-метровий саркофаг походить з третього століття до нашої ери, тобто з так званої Птолемейської епохи, що почалася після смерті Александра Македонського. Саркофаг був знайдений під 5-метровим шаром землі, й, скоріше за все, перебував в тому місці понад дві тисячі років. Єгипетське Міністерство стародавності вже визнало цю знахідку найбільшим саркофагом, який коли-небудь був знайдений в Александрії.

Читайте також: «Англійські археологи знайшли дуже дивне середньовічне поховання»

Знахідки

Знахідки

Крім саркофагу, також був виявлений величезний бюст з алебастру, який, ймовірно, зображує поховану людину. Це не єдиний випадок єгипетського гіганта, відомий в історії. Згідно з давніми текстами, високий зріст мав фараон з ІІ династії Хасехемуї, який жив майже 3 тисячі років тому. Хоча його останки так і не були знайдені, але згідно з записами, виявленими Фліндерс Петрі, зріст Хасехемуї становив приблизно 5 ліктів і 3 вершки, тобто по-сучасному — від 2,4 до 2,6 метрів.

Читайте також: «Археологи розкопали в Туві унікальну 2000-річну мумію»

Знахідка в Александрії, безумовно, відрізняється від могили фараона Хасехемуї. Головним чином через те, що невідомо, кому належать знайдені саркофаг і тіло. Ми тільки знаємо, що ця екстраординарна знахідка перебуває під захистом єгипетського уряду, який повністю нею розпоряджається. З огляду на це, ймовірно, пройде багато часу, перш ніж ми дізнаємося правду про те, хто був похований у цьому саркофазі. Хоча той факт, що гробниця була запечатана, і власник міг дозволити собі таке дороге поховання, свідчить про те, що йдеться про когось із заможних єгиптян.

Бюст

Бюст

Be the first to comment on "Під час розкопок в Єгипті знайшли гробницю гігантської людини"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**