Під Авдіївкою знищено сотні бойовиків

index

Українська армія влаштувала терористам під Авдіївкою три тижні пекла.

Про це пише на своїй сторінці в Facebook керівник проекту «Повернись живим» Віталій Дейнега.

«Останні 3 тижні в Авдіївці були пеклом для сепарів. Головну скрипку в цій справі зіграла 95-а аеромобільна бригада. Їй допомагали куплені за ваші гроші тепловізори та прилади нічного бачення», — написав волонтер.

За його словами, на момент заходу хлопців у Авдіївку ситуація була невеселою.

«Особливо багато було проблем через ДРГ (диверсійно-розвідувальні групи). Вони могли підійти ближче і обстріляти, могли навести арту і так далі. «Зеленка» (лісопосадки) зараз скрізь і контролювати її складно. Особливо без тепловізора. Але все можна поправити», — пише Дейнега.

Він розповідає, що спочатку «за дивним збігом обставін» наша артилерія обстріляла місце збору недобитків з сепаратиського батальйону «Сомалі».

«Причому накрили так, що їхнього «командира» Гіві ще довго показуватимуть по сепарТВ тільки вище пояса. У той день сепари молили про перемир’я, щоб просто зібрати, що там від них залишилося. Потім ми їх «кошмарили» локально. Роздовбали сепарський ДШК (крупнокаліберний кулемет), встановлений на пікап. Знищили пару мінометних розрахунків. Знищили самохідну артилерійську установку і зняли пару снайперів, що «кошмарили» нас з посадки. Апофеозом став приїзд однієї з груп аеророзвідки. Ті виявили у сепарів «грубе порушення Мінських угод» у вигляді батареї 122-міліметрових гаубиць Д-30. Оскільки ми трьома руками за дотримання «Мінська», довелося ситуацію виправляти», — пояснює Дейнега.

Останні три дні, за його словами, все тихо-мирно.

Be the first to comment on "Під Авдіївкою знищено сотні бойовиків"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**