Підйом рівня світового океану може загрожувати Інтернету

ІнтернетІнтернет

Підйом рівня світового океану може поставити під загрозу Інтернет-інфраструктуру, яка розташована на морському дні. До таких висновків прийшли вчені з університетів штату Вісконсін та Орегон. Дана ситуація може становити загрозу для глобального Інтернет-зв’язку, повідомляє польська газета «Rzeczpospolita».

Читайте також: «Усе, що треба знати про Інтернет 5G»

«Більшу частину шкоди, яку кліматичні зміни спричинять на Землі, ми відчуємо протягом найближчих 100 років», — каже фахівець, професор Пол Барфорд.

На даний час в морях та океанах розміщено волоконно-оптичні кабелі, цілі центри обробки даних та іншу комунікаційну інфраструктуру. Як зазначає професор Барфорд: «Плануючи розвиток цієї інфраструктури, ми думали, що для того, щоб впоратися з проблемою підвищення рівня світового океану ми маємо принаймні 50 років, але насправді у нас набагато менше часу».

«Rzeczpospolita»

«Rzeczpospolita»

Читайте також: «Кібергеографія і фізична інфраструктура мережі Інтернет»

Через зростання рівня світового океану під найбільшою загрозою перебуває обладнання, яке гарантує зв’язок у таких містах, як Нью-Йорк, Майамі та Сіетл, але наслідки глобального потепління відчуватимуться користувачами Інтернету, в більшій чи меншій мірі, в усьому світі, й потенційно можуть становити загрозу для нормального функціонування міжконтинентального зв’язку, читаємо на сторінках «Rzeczpospolita».

Вчені також підняли проблему водостійкості підводних кабелів, що з’єднують глобальну мережу Інтернет, які зі збільшенням тиску водних мас можуть втратити здатність правильно функціонувати.

5G

5G

Читайте також: «Біженці торгують в Інтернеті ідентифікаційними документами»

На думку дослідників, проблеми, пов’язані з підвищенням рівня світового океану, повинні враховувати в своїх планах не тільки адміністратори інфраструктури зв’язку, а також компанії, що надають телекомунікаційні послуги. Порушення у роботі підводних кабелів можуть спричинити для них значні фінансові втрати.

Be the first to comment on "Підйом рівня світового океану може загрожувати Інтернету"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**