Північна Корея, Сомалі та Афганістан очолюють антирейтинг країн, в яких переслідують християн

Open DoorsOpen Doors

Північна Корея, Сомалі та Афганістан є країнами, де найбільше гноблять християни. Це показав Світовий індекс переслідувань християн, опублікований організацією Open Doors.

Читайте також: «Християнська міліція проти Ісламської Держави»

До першої десятки антирейтингу також потрапили: Пакистан, Судан, Сирія, Ірак, Іран, Ємен та Еритрея. З 50 країн, представлених у Світовому індексі переслідувань християн немає жодної європейської країни. На 37-му місці — Туреччина, а на 39-му — Китай. Попередні 16 років на чолі Світового індексу переслідувань християн також була Північна Корея. Становище християн суттєво погіршилося в Сомалі (минулого року — 7-е місце), а покращилося в Іраку (раніше перебував на 2-му місці, на даний час займає 7-е місце).

Читайте також: «Open Doors: У світі зазнають переслідувань 215 мільйонів християн»

Open Doors, що діє у близько 60 країнах, де релігійна свобода дуже обмежена, щороку публікує Світовий індекс переслідувань християн. За даними організації, понад 200 мільйонів християн у всьому світі зазнають гонінь за свою віру.

Християни особливо страждають в тих країнах, де є невеликою меншиною

Християни особливо страждають в тих країнах, де є невеликою меншиною

Be the first to comment on "Північна Корея, Сомалі та Афганістан очолюють антирейтинг країн, в яких переслідують християн"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**