Пєсков: Росія не довіряє Високому суду в Лондоні

150731102806_peskov_mics_624x351_rianovosti

Прес-секретар президента Росії Дмітрій Пєсков заявив Бі-бі-сі, що Кремль вважає, що слухання у справі про вбивство Алєксандра Литвиненка у Високому суді Лондона не заслуговують довіри.

Напередодні адвокат Річард Хоруелл, що представляє на слуханнях інтереси Скотленд-Ярду, звинуватив російську владу в причетності до отруєння Литвиненка і назвав виконавцями цього злочину Андрєя Лугового і Дмітрія Ковтуна.

«Якщо ви пам’ятаєте, коли Литвиненко помер, подібні звинувачення звучали ще до початку будь-якого розслідування — і від офіційних осіб Великої Британії, і від тих, хто згодом займався розслідуванням. Так що ми це вже чули. Подібні заяви робляться без будь-якого зв’язку з розслідуванням. Схоже, вони просто додали щось, щоб їхні слова звучали переконливіше», — відповів Пєсков на прохання Бі-бі-сі прокоментувати слова Річарда Хоруелла.

Д. Пєсков додав, що справа Литвиненка — це внутрішня справа Великої Британії і вона не стоїть на порядку денному в Росії.

У п’ятницю слухання у Лондоні у справі про вбивство Литвиненка завершилися виступами адвоката сім’ї Литвиненко Бена Еммерсон, який також звинуватив російську владу і особисто президента Володимира Путіна в причетності до злочину.

Be the first to comment on "Пєсков: Росія не довіряє Високому суду в Лондоні"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**