Путін відреагував на трибунал по Боїнгу

92aa73a-55009aca46d5a-25cc9d0d9aeb8dfe44e722036854b35d-1-

Президент Росії Владімір Путін вважає передчасним і контрпродуктивним створення міжнародного трибуналу для покарання винних у катастрофі малайзійського лайнера Boeing (рейс MH17). Про це він заявив у телефонній розмові з прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте, йдеться на офіційному сайті Кремля.

Як повідомляється, Путін докладно роз’яснив російську позицію щодо передчасності і контрпродуктивності ініціативи ряду країн, включаючи Нідерланди, щодо міжнародного трибуналу для кримінального переслідування осіб, відповідальних за знищення малайзійського авіалайнера.

«Акцентовано, що для ухвалення рішення про судові механізми і покарання винних у цьому злочині необхідна активна робота по завершенню міжнародного розслідування, яке має бути ретельним і об’єктивним, носити незалежний і всебічний характер — у повній відповідності з положеннями резолюції 2166 Ради Безпеки ООН, прийнятої 21 липня 2014 за ініціативою Росії. При цьому звернуто увагу на неприпустимість «вкидань» у ЗМІ різного роду версій, що мають відверто політизований характер», — сказано в повідомленні Кремля.

Be the first to comment on "Путін відреагував на трибунал по Боїнгу"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**