Путін вчетверте висуває свою кандидатуру на президента Росії

ПутінПутін

У березні 2018 року завершиться третій термін Владіміра Путіна на посаді Президента Російської Федерації. За даними кремлівських джерел порталу РБК, вже вирішено, що він висуватиме свою кандидатуру в четвертий раз. На даний момент єдиний сумнів в Кремлі викликає питання: коли про це оголосити?

Читайте також: «Журналіст розповів, як Путін провокує масштабну війну»

За даними джерел, близьких до нинішнього президента РФ, перемога Путіна на майбутніх виборах його підручним видається цілком реальною. Саме тому вони вважають, що виборча кампанія повинна бути якомога коротшою. Тим не менше, зараз у Кремлі розмірковують над тим, чи варто оголосити про початок виборів ще до офіційного оголошення їх кінцевого терміну.

Виборці Путіна

Виборці Путіна

Інформатори РБК вказують на кілька різних сценаріїв, найбільш вірогідний з яких полягає в тому, що про рішення Путіна буде оголошено на початку січня. А поки що чиновники та експерти з політичного маркетингу обговорюють, як це має відбутися. Найбільш вірогідним є такий сценарій: під час зустрічі з працівниками якогось закладу у провінції Владімір Путін заявляє про висунення свої кандидатури у відповідь на запитання від одного з присутніх.

Читайте також: «Путін у глухому куті: Москва готується до неприємностей — The Times»

За даними цьогорічного опитування в Росії, яке проводив «Левада-Центр», понад 60% респондентів вважає Путіна найкращим кандидатом у президенти країни. Інший кандидат у цьому дослідженні був Жириновський, котрий отримав лише 6% голосів.

Проте російській владі варто остерігатися подальших демонстрацій проти Путіна, схожих на ті, які відбулися в травні у Москві або на початку листопада в Іркутську.

Читайте також: «Путін добровільно віддає Китаю Далекий Схід»

«Левада-Центр»

«Левада-Центр»

Be the first to comment on "Путін вчетверте висуває свою кандидатуру на президента Росії"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**