Професор соціології з США: Приналежність до білої раси — це тероризм

Джонні Ерік ВільямсДжонні Ерік Вільямс

Джонні Ерік Вільямс, професор соціології в Трініті-коледжі (штат Коннектикут), незважаючи на хвилю критики, що звалилася на нього, продовжує обстоювати думку, висловлену в спірному твітті, згідно з якою «приналежність до білої раси («whiteness») — це тероризм».

Читайте також «Американські сенатори закликають заблокувати Nord Stream 2»

Твітт разом із твердженням, що всі люди, які будують ідентичність на своєму білому кольорі шкіри, діють «у змові з системним білим расизмом і супермасизмом», викликала суперечку на закритому форумі коледжу на Facebook.

Вільямс в бесіді з Newsweek стверджував, що в його словах немає нічого контроверсійного, тому що «це стосується приналежності до білої раси як ідеології, у яку всі в США занурені, тому що Сполучені Штати — це суспільство білої супермації».

«Змішування рас — це комунізм!»

«Змішування рас — це комунізм!»

Читайте також «Криза австралійського мультикультуралізму»

«Оскільки в нас є люди, які вважають, що вони білі та поводять себе так, ніби вони білі, коли насправді вони належать до людського роду», — додає він.

На думку Вільямса, різних рас не існує, а європеїдність, як ідеологію, він визначає як систему, в котрій суспільно-політичні групи організовані ієрархічно за допомогою поділу на домінуючі групи і підпорядковані групи. Ця система, за його словами, сприяє набуттю білими привілеїв. Тому, на його думку, негри також можуть бути прихильниками «білої ідеології». «Вони все одно залишатимуться чорними, але поводитимуть себе так, ніби вони білі», — пояснює професор.

Читайте також «США ввели масштабні санкції проти режиму Асада»

Соціолог стверджує, що його слова є неприйнятними не для усіх, а тільки для людей, які «сприймають себе як білих».

 

 

Be the first to comment on "Професор соціології з США: Приналежність до білої раси — це тероризм"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**