Проросійські сили готують змову проти Молдови — прем’єр

56_main

56_main

Головна мета — збити країну з її стратегічного курсу на євроінтеграцію.

Прем’єр-міністр Молдови Валеріу Стрілець заявив, що в останні дні відбувається масивна, добре спланована атака на уряд, основною метою якої є збити Молдову з її стратегічного курсу на європейську інтеграцію. Про це повідомляє видання AVA.md.

«Я уважно слухав заяви товаришів Вороніна і Додона, прекрасно розуміючи, що їхнє завдання — створити атмосферу хаосу і безладу, особливо зараз, напередодні зимового періоду. Їх основна мета — зганьбити цими діями уряд, який за короткий термін, що минув з дня його призначення, зробив все можливе для розблокування ряду процесів, які стосуються банківського сектора, стабільності соціальних виплат, енергетичного сектора, і збити Республіку Молдова з її стратегічного курсу на євроінтеграцію», — зазначив прем’єр.

За словами Валеріу Стрільця, цими атаками «робляться спроби здійснити те, до чого давно прагнули».

«Назріває змову проти Республіки Молдова. Спектакль зіграний, і попереду тільки фінальний вихід — таємним голосуванням відправити у відставку проєвропейський уряд», — сказав Валеріу Стрілець.

Напередодні лідер соціалістів Ігор Додон заявив, що наступного тижня зареєструє ініціативу про висунення вотуму недовіри уряду Стрільця.

«Резолюція про висловлення вотуму недовіри уряду може бути подана не менш, ніж 26 обраними депутатами і приймається голосами 51 народного обранця. Ми зробимо все можливе, щоб цього тижня зареєструвати ініціативу, а на наступному — направити її на голосування в парламент», — заявив Додон.

Лідер молдавських комуністів Володимир Воронін зазначив, що його партія може підтримати вотум недовіри уряду.

Be the first to comment on "Проросійські сили готують змову проти Молдови — прем’єр"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**