Проблеми на атомних електростанціях у Франції. Два мільйони людей отримають таблетки з йодом

АЕС у ФранціїАЕС у Франції

Людям, які проживають поблизу 19 французьких атомних електростанцій, а це біля 2,2 мільйона осіб, будуть роздавати таблетки з йодом. Це пов’язано з аваріями, виявленими в деяких закладах. Уряд уже розширив зони безпеки навколо всіх електростанцій, — інформує thelocal.fr.

Читайте також: «Українські АЕС працюватимуть на американському паливі»

У червні французьке Управління ядерної безпеки АSN оголосило про розширення зони безпеки навколо кожної електростанції від 10 км до 20 км. Наразі в цій зоні було прописано пігулки людям, які мешкають у 375 000 домогосподарствах. Зараз їх буде набагато більше. У найближчі дні мешканці отримуватимуть рецепти, які дають їм право одержувати в аптеках таблетки з йодом. Вони також отримають листи з інформацією про те, що робити у разі ядерної аварії.

Électricité de France оголосила, що виявлено проблеми з виробництвом у шести діючих ядерних реакторах Франції

Électricité de France оголосила, що виявлено проблеми з виробництвом у шести діючих ядерних реакторах Франції

Компанія з електропостачання Électricité de France оголосила, що виявлено проблеми з виробництвом у шести діючих ядерних реакторах Франції. Однак вони все ще вважаються «придатними до вжитку». Проблеми виникли в реакторах у Блеаї, Бугей, Фессенгаймі, Дамп’єр-ан-Берлі та Палюелі. У свою чергу, ядерний реактор у Фламанвілі в Нормандії довелося закрити через виявлення корозії в резервних системах.

Читайте також: «АЕС «Фукусіма-1»: розпочато усунення ядерного палива»

Франція отримує суттєву частину своєї електроенергії від атомних генераторів. Це найбільш залежна від ядерної енергетики країна світу, хоча вона взяла на себе зобов’язання зменшити цю залежність, головним чином шляхом виведення з експлуатації найстаріших реакторів — читаємо на thelocal.fr.

Be the first to comment on "Проблеми на атомних електростанціях у Франції. Два мільйони людей отримають таблетки з йодом"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**