Прем’єр Індії: До 2022 року ми запустимо людину в космос

Нарендра МодіНарендра Моді

«У 2022 році Індія буде готова до першого пілотованого польоту в космос», — заявив прем’єр-міністр цієї країни Нарендра Моді. Прем’єр-міністр виступив з нагоди Дня Незалежності перед Червоним фортом у Делі, останній раз перед виборами наступного року. Він високо оцінив досягнення свого уряду.

Читайте також: «В Індії через потужні урагани загинули 66 осіб»

Індія розробляє свою космічну програму, в рамках якої вона у 2014 році вивела свій супутник на марсіанську орбіту. Якщо плани пілотованого космічного польоту будуть втілені в життя, Індія стане четвертою країною (після США, Росії (СССР) і Китаю), яка послала людину в космічний простір.

У своєму виступі прем’єр-міністр, а одночасно міністр з питань управління людськими ресурсами, скарг населення і пенсійного забезпечення, ядерної енергетики, космічних досліджень та цивільної авіації, також оголосив про запровадження системи медичного страхування для бідних, починаючи з 25 вересня.

Індійський прапор

Індійський прапор

«Прийшов час гарантувати, щоб бідні люди Індії отримали доступ до якісного медичного обслуговування за доступною ціною», — зазначив Моді і оголосив, що 25 вересня запрацює система медичного страхування, яка охоплюватиме 500 мільйонів бідних мешканців країни.

Читайте також: «В Індії виявилося 25 млн претендентів на 90 тис. вакансій»

Моді, який є прем’єр-міністром з 2014 року, неодноразово обіцяв створити «нову Індію» і поліпшити умови життя більшості бідного населення країни, в тому числі подвоїти доходи фермерів до 2022 року. Швидкі темпи економічного зростання посилили його популярність, хоча, на думку опозиції, уряд не виконав обіцянок, пов’язаних зі створенням робочих місць.

У 80-хвилинному виступі Моді наголосив, що під його керівництвом Індія стала рушійною силою глобального економічного зростання. Він порівнював свою країну зі «слоном, що спав, а потім прокинувся і побіг» завдяки економічним та структурним реформам.

Індійці

Індійці

Читайте також: «Індія стала найбільшим споживачем українського сільськогосподарського експорту»

Щорічна промова прем’єр-міністра є однією з головних складових святкування Дня Незалежності. Крім того, з цієї нагоди в країні проводяться численні традиційні народні вистави та військові урочистості.

Be the first to comment on "Прем’єр Індії: До 2022 року ми запустимо людину в космос"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**