Президент Філіппін пообіцяв подати у відставку, якщо хтось доведе існування Бога

Родріго ДутертеРодріго Дутерте

Філіппінський президент Родріго Дутерте висловився на тему Бога і релігії. Він визнав, що в догматах, які проголошуються Церквою, «бракує логіки», а також вимагав доказів існування Бога, наприклад у формі селфі з Творцем, — повідомляє FOX News.

Читайте також: «На Філіппінах виявлено кам’яні знаряддя, яким 700 тис. років»

Під час одного зі своїх виступів Дутерте запитав: «Де божественна логіка?», маючи на увазі основні принципи католицької віри, включаючи поняття первородного гріха, який вражає всіх людей і може бути усунутий тільки хрещенням.

Читайте також: «Президент Філіппін запровадив в країні воєнний стан»

Мапа Філіппін

Мапа Філіппін

73-річний лідер також заявив, що подасть у відставку, якщо принаймні «один свідок» доведе йому, наприклад за допомогою селфі, що «він здатен бачити Бога і говорити з ним». Однак Дутерте погодився, що має бути якась вища сила, яка «запобігає зіткненню мільярдів зірок і небесних тіл», — пише FOX News.

Це не перша така заява президента. В іншій своїй промові Дутерте запитував: «Хто цей дурний Бог?». «Цей негідник дійсно дурний», — сказав він минулого тижня, розмірковуючи над таким поняттям, як первісний гріх. «Що це за релігія? Я не можу цього прийняти», — сказав він.

Читайте також: «Китай обіцяє не застосовувати силу в суперечці з Філіппінами»

Маніла

Маніла

Деякі католицькі єпископи в минулому критикували жорстокі дії Дутерте проти наркоторгівців, внаслідок чого під час зіткнень з поліцією загинули тисячі злочинців і було завдано значної шкоди мережі з розповсюдження наркотиків на Філіппінах. Президент одного разу назвав Папу Франциска «сучим сином» через автомобільні корки, які викликав папський візит до столиці країни Маніли.

Be the first to comment on "Президент Філіппін пообіцяв подати у відставку, якщо хтось доведе існування Бога"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**