Президент США підтвердив запровадження нових санкцій проти Росії

СШАСША

Президент США Дональд Трамп підтвердив нові санкції проти Росії за порушення Договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності (РСМД) між Сполученими Штатами та СССР, укладеного наприкінці холодної війни, повідомляє політичний інформаційний портал «Politico».

Читайте також: «Вороги США промацують їх оборону по всій земній кулі»

«Адміністрація США застосовує нові санкції проти Росії і сподівається, що Москва діятиме відповідно до договору часів холодної війни про ядерну зброю, не порушуватиме його розгортанням заборонених крилатих ракет», — цитує журнал високопоставленого представника Білого дому.

У доповіді зазначено, що Міністерство торгівлі США «покарає російські компанії, які розробляють технології, за допомогою котрих можна створювати зброю, заборонену цією угодою».

За словами представника Адміністрації США, нові санкції спрямовані на те, щоб послати сигнал в Москву, що адміністрація Трампа серйозно ставиться до порушення договору і примусити російський уряд змінити свої наміри.

Ракети середньої дальності

Ракети середньої дальності

Рішення запровадити санкції проти Росії було прийнято Радою національної безпеки США після ретельного аналізу, повідомило джерело.

Читайте також: «США жорстко відреагували на російські кібератаки»

Раніше в той же день Державний департамент США попередив, що Договір про РСМД, підписаний у 1987 році, може розвалитися через дії Росії.

«На жаль, сьогодні цей важливий договір під загрозою», — йдеться в доповіді Держдепартаменту, опублікованій в ознаменування 30-річчя підписання Договору про РСМД.

«РФ робить кроки для того, щоб виготовити, протестувати і розгорнути системи крилатих ракет, здатні долати великі відстані, що заборонено Договором про РСМД», — йдеться в повідомленні департаменту.

Державний департамент заявив, що Вашингтон може переглянути військові концепції та інші заходи, такі як створення наземних ракетних комплексів середньої дальності, оснащених ракетами з боєголовками.

Білий дім

Білий дім

Читайте також: «Чого прагнуть ліві рухи в США?»

Такі заходи «дозволять Сполученим Штатам захистити себе і своїх союзників, якщо РФ не повернеться до дотримання  угод, попередив Вашингтон і додав, що цей крок не порушуватиме зобов’язань, які взяли на себе США за даною угодою.

Be the first to comment on "Президент США підтвердив запровадження нових санкцій проти Росії"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**