Президент Азербайджану розповів, які території Вірменії належать його країні

Ільхам АлієвІльхам Алієв

Після виступу азербайджанського лідера між Баку та Єреваном вибухнув ще один дипломатичний конфлікт.

Читайте також: «Азербайджан — нафтове Ельдорадо»

Виступаючи на VI з’їзді правлячої партії Нового Азербайджану (Yeni Azerbaycan Partiyasi) президент Ільхам Алієв сказав, що повернення на «історичні землі» є політичною і стратегічною метою.

«Не слід забувати про наші історичні землі. У майбутньому це має бути одним із напрямків нашої діяльності. Наші історичні землі — Єриванське ханство, Зангезур (провінція Сюнік, Вірменія – Глобал Аналітик), Гьоцзе (Севан, найбільше озеро в Вірменії – Глобал Аналітик). Старше покоління повинно знати про це, повинен знати увесь світ, — сказав президент Азербайджану. — Ми, азербайджанці, повинні повернутися на ці землі. Нам слід поступово наближатися до нашої політичної та стратегічної мети».

Баку

Баку

Читайте також: «Азербайджан готується до війни?»

На промову азербайджанського лідера в Єревані відреагували нервово. «Ці заяви в черговий раз демонструють расистську суть режиму в Баку», — заявив прес-секретар МЗС Вірменії Тігран Балаян.

Понад 100 років між Вірменією та Азербайджаном точиться суперечка щодо Нагірного Карабаху. Незадовго до розпаду СССР Республіка Нагірний Карабах, за підтримки Єревану, проголосила незалежність, і відтоді ситуація в регіоні залишається напруженою.

Читайте також: «Азербайджан загрожує артилерійськими ударами по столиці Нагірного Карабаху»

Мапа зони конфлікту

Мапа зони конфлікту

Be the first to comment on "Президент Азербайджану розповів, які території Вірменії належать його країні"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**