По російському телебаченню радять, що варто узяти з собою до протиатомного укриття

Російське телебачення радить громадянам, яку їжу найкраще тримати в протиатомному бункеріРосійське телебачення радить громадянам, яку їжу найкраще тримати в протиатомному бункері

Російське телебачення радить громадянам, яку їжу найкраще тримати в протиатомному бункері. Росіянам слід запастися консервованим м’ясом, рисом і водою. Їм також рекомендується мати під рукою йод, щоб захистити організм від радіації, — повідомляє «Daily Mail».

Читайте також: «Росія привела в стан бойової готовності свої війська в Сирії»

Росіяни були поінформовані про їжу, яку слід взяти з собою до протиатомних бункерів Третьої світової війни. Ця інформація прозвучала по телеканалу «Росія-24», який належить Кремлю. У країні зростає побоювання, що війна в Сирії перетвориться на глобальний конфлікт.

Читайте також: «Інформаційна війна Росії проти Литви не закінчиться в найближчі 10 років»

«Daily Mail»

«Daily Mail»

Глядачі можуть брати з собою рис, вівсянку, але повинні відмовитися від своєї улюбленої гречки, яку можна зберігати лише рік. Ведучий програми Алєксєй Казаков також запропонував взяти консервовані продукти з терміном придатності до 5 років, сухе молоко, цукор та сіль. «Життя в підземному світі буде особливо важким для гурманів. Шоколад, цукерки, згущене молоко, все це потрібно залишити позаду. Так, глюкоза є прекрасним джерелом енергії, але солодощі викликають спрагу, а вода стане найціннішим ресурсом для жителів сховищ», — сказав ведучий.

Читайте також: «Росія збирається боротися з «українським піратством» на морі»

Олександр Гольц розповів РЕН ТВ у Москві: «Рік тому, коли я сказав, що ми вступили в нову холодну війну, ніхто не погоджувався зі мною. Тепер усі погоджуються, але стало зрозуміло, що події в цій другій холодній війні розвиватимуться набагато швидше. Це тільки почалося і, скажімо, у нас вже є Кубинська криза 2.0», — читаємо в «Daily Mail».

Be the first to comment on "По російському телебаченню радять, що варто узяти з собою до протиатомного укриття"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**