Порт на Одещині надає свою інфраструктуру для групи російських компаній

Морський терміналМорський термінал

Компанії, які входять до російського холдингу «Трансбункер», обґрунтовано підозрюються СБУ у перерахуванні значних грошових сум проросійським терористам, які займаються антидержавною діяльністю на окупованій частині Донбасу. Проти співробітників компаній «Термінал кепітал інвест» та «Термінал Стівідорінг і К» ведеться кримінальне провадження. В його рамках також розслідується діяльність колишнього народного депутата та сепаратиста І. Маркова, який на даний час переховується на території Російської Федерації, куди він втік після провалу спроби антидержавного перевороту, що мав відбутися в Одесі за донбаським сценарієм на початку травня 2014 року.

Проте, як з’ясувалося, незважаючи на те, що Росія вже кілька років веде неоголошену війну проти нашої держави, порт Рені (Одещина) тісно співпрацює з російським прокремлівським бізнесом, а саме з холдингом «Трансбункер», надаючи йому частину своєї інфраструктури для виробничих потреб.

Такі дії керівництва придунайського порту можна вважати актом співпраці з ворогом в умовах оголошеного де-юре і де-факто воєнного стану в низці українських регіонів, до яких також належить і Одеська область.

Be the first to comment on "Порт на Одещині надає свою інфраструктуру для групи російських компаній"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**