Порошенко терміново зібрав послів країн Великої сімки

10529009-poroshenko-srochno-sobiraet-poslov-stra

index

У четвер, 4 лютого, президент України Петро Порошенко і прем’єр-міністр Арсеній Яценюк проведуть зустріч з послами країн Великої сімки (G7). Про це заявив глава Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський.

«Президент запросив послів країн G7 сьогодні, щоб разом з прем’єр-міністром пояснити подальшу долю уряду і реформ», — повідомив Томбінський.

Він також зазначив, що для країн G7 важливо, щоб Україна продовжила впровадження розроблених реформ і консолідувала їх.

«Те, що для нас найважливіше, це щоб зберегти всі ці реформи, які були вже були розроблені, і консолідувати цей шлях реформ. Ми чекаємо відповідь по цій всієї інформації від прем’єр-міністра і президента… Президент запросив послів країн Великої сімки , щоб сьогодні разом з прем’єр-міністром нам пояснити шлях, як це буде, і що буде далі», — сказав Томбінський.
Варто нагадати, що насправді усі «реформи» нинішнього уряду Яценюка вилилися в стрімке зубожіння простих українців (через різке завищення комунальних тарифів), подальше розростання корупції та нові надприбутки для олігархату.

Як повідомлялося, 27 січня відбулася Рада коаліції, на якому обговорювалися кадрові зміни в уряді. Лідер фракції БПП Юрій Луценко заявив, що на раді було прийнято рішення про те, що фракції парламенту до кінця тижня повинні подати пропозиції щодо своїх кандидатур до Кабінету міністрів України.

Be the first to comment on "Порошенко терміново зібрав послів країн Великої сімки"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**