Порошенко підписав закон про поглиблення Україною співпраці з НАТО

Порошенко підписав важливий Закон щодо співпраці з НАТОПорошенко підписав важливий Закон щодо співпраці з НАТО

Документ одним із пріоритетів національних інтересів держави визначає членство в Альянсі.

Читайте також: «Клімкін розповів про саміт НАТО у Варшаві»

Президент України Петро Порошенко підписав закон про поглиблення Україною співпраці з Організацією північноатлантичного договору (НАТО) з метою набуття членства в Альянсі.

«Відтепер курс України на вступ до НАТО чітко визначений як один із ключових чинників державної політики України», — заявив президент. «Підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішньополітичного курсу України», який одним із пріоритетів національних інтересів держави визначає членство в Альянсі», — наголосив Порошенко.

Читайте також: «5 червня Чорногорія офіційно стане членом Північноатлантичного альянсу»

Україна - НАТО

Україна — НАТО

«Попереду – активна робота з реформування безпекового та оборонних секторів, що дозволить нам досягнути критеріїв членства», — додав президент.

Як повідомлялось раніше, 8 червня Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зовнішньополітичного курсу України)». Законом передбачено, що основними принципами зовнішньої політики є поглиблення співпраці з НАТО з метою набуття членства в цій організації.

За це рішення проголосували 276 із 357 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі. Не голосувала в повному складі фракція «Опозиційний блок».

Читайте також: «Зростаюча напруга між Росією і НАТО: сторони мовчки готують війська»

Війська НАТО

Війська НАТО

Be the first to comment on "Порошенко підписав закон про поглиблення Україною співпраці з НАТО"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**