Порошенко покриває корупціонерів і колишніх соратників Януковича

1165-545x223

Керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін переконаний, що президент України Петро Порошенко покриває корупціонерів і колишніх соратників Януковича.

Шабунін нагадав, що глава держави два місяці покривав Віталія Ярему, який підписав довідку адвокатам Іванющенко і Злочевського про те, що не має жодних претензій до них і тим самим розблокував їхні активи за кордоном. Порошенко дав можливість втекти з країни Сергію Клюєву і дозволив цим людям вивести свої гроші з України, а зараз намагається взяти під свій контроль антикорупційні органи, які формуються: антикорупційне бюро та спеціалізовану антикорупційну прокуратуру.

Глава Центру з протидії корупції висловив і свої припущення щодо таких дій президента. Ймовірно, Порошенко є що приховувати ще з тих часів, коли він був міністром економіки в уряді Азарова. А якби той же Клюєв сів за грати, він розповів би багато цікавого, у тому числі і про чинного главу держави. Саме тому до тих пір, поки Порошенко перебуває на посаді президента України, ніхто з вертикалі Януковича у в’язницю не сяде — вважає він.

Be the first to comment on "Порошенко покриває корупціонерів і колишніх соратників Януковича"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**