Порошенко погодився на подвійне громадянство для закарпатських угорців

ПорошенкоПетро Порошенко та Віктор Орбан

Розмова відбулася вранці в четвер на Мальті, де політики беруть участь у з’їзді Європейської народної партії.

Читайте також: «ЄС заблокував угоду Угорщини з Росією на будівництво енергоблоків АЕС — FT»

Європейська народна партія сьогодні нараховує 79 партій з 41-ї країни і має найбільшу фракцію в Європейському парламенті.

Щорічний з’їзд Європейської народної партії проходить на Мальті з 28 по 30 березня. Нинішнього року в ньому беруть участь понад 2 тисячі осіб. Головною темою обговорень є майбутнє Європи в умовах неконтрольованої міграції, терактів, воєн на Близькому Сході, агресії Росії, проблеми економічної і соціальної нерівності, породжені глобалізацією.

Прем’єр-міністр Угорщини підкреслив під час зустрічі, що Угорщина прагне підтримувати двостороннє співробітництво в галузі енергетики, в тому числі спільні дії проти проекту Nord Stream 2.

Мапа

Мапа Угорщини

Читайте також: «Угорщина проводить військові навчання для захисту від мігрантів»

«Прем’єр-міністр Угорщини в ході перемовин із президентом Петром Порошенко порушив і проблему подвійного громадянства для угорців, що мешкають в Україні», — повідомив Угорському телеграфному агентству (МТІ) керівник прес-центру Віктора Орбана Бертолон Гаваші.

Петро Порошенко і Віктор Орбан погодилися з тим, що потрібно підписати угоду між Україною та Угорщиною стосовно подвійного громадянства для українських угорців, — інформує МТІ.

Водночас, у повідомленні прес-служби Президента України нема жодного слова про домовленості щодо подвійного громадянства.

Коментар Глобал Аналітик: Українське законодавство не передбачає можливості отримання подвійного громадянства. У разі прийняття окремого закону, який дозволятиме закарпатським угорцям отримання громадянства Угорщини, це призведе до посилення сепаратизму на Закарпатті, оскільки Угорщина одержить повне право «захищати інтереси своїх громадян за кордоном».

Читайте також: «Угорщина оголосила кризову ситуацію через наплив мігрантів»

порошенко

Порошенко і Орбан погодилися з тим, що потрібно підписати угоду між Україною та Угорщиною стосовно подвійного громадянства для українських угорців

 

Be the first to comment on "Порошенко погодився на подвійне громадянство для закарпатських угорців"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**