Популярність Трампа досягла найвищої позначки за півроку

РейтингРейтинг

Рейтинг популярності Президента США Дональда Трампа досяг найвищої позначки за останні півроку, незважаючи на загрозу імпічменту і минуле голосування судового комітету палати представників США. Такі дані наводить університет Куінніпіак (Quinnipiac) в штаті Коннектикут.

Читайте також: «Польський дипломат у США: Трамп не близький до Путіна»

Згідно з результатами опитування, президентську діяльність Трампа схвалюють 43% громадян, не схвалюють — 52%. До слухань щодо імпічменту роботу глави Білого дому схвалювали лише 38% респондентів.

Університет проводив опитування з 11-го по 15 грудня, в ньому взяли участь 1 390 зареєстрованих виборців по всьому США.

Дональд Трамп

Дональд Трамп

Читайте також: «Трамп запропонував Ердогану відмовитися від С-400 за 100 млрд доларів»

За словами експерта Мері Сноу, такі результати пов’язані зі зміцненням економіки країни: зменшився рівень безробіття, відзначаються рекордно високі показники цінних паперів.

Щодо імпічменту 45% американців висловилися, що Трампа слід усунути з посади Президента, 51% не підтримують його відставку.

Університет Куінніпіак

Університет Куінніпіак

Читайте також: «Трамп про Байдена: «Він знав, як цілувати дупу Обамі»

При цьому 52% опитаних впевнені в тому, що Президент США дбав про особисту вигоду в стосунках з Києвом і тільки 40% вважають, що глава країни ратував за національні інтереси. 48% впевнені, що Трамп підтримав надання військової допомоги Україні, 40% в діях американського лідера нічого подібного не побачили.

 

Be the first to comment on "Популярність Трампа досягла найвищої позначки за півроку"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**