Понад 25% лондонців живуть у бідності

ЛондонЛондон

Принаймні 2,3 млн мешканців Лондона (тобто понад 25%) живуть в злиднях через стагнацію заробітної плати і швидке зростання орендної плати в британській столиці, незважаючи на той факт, що понад половина з них має постійну роботу. Такі дані наводить Poverty Profile.

Читайте також: «Тереза Мей заявила про продовження тиску на Росію»

За даними дослідження, статистична доросла людина, яка страждає від бідності, заробляє щотижня — після вирахування податків і вартості житла — менше 144 фунтів, а середня сім’я з чотирьох людей — одержує менше, ніж 347 фунтів.

«Не дивлячись на своє багатство і привілеї, Лондон залишається столицею англійської бідності в основному через високу орендну плату, яку повинні сплачувати більше половини домогосподарств, що орендують нерухомість», — говорить Адам Тінсон з організації New Policy Institute, котра підготувала доповідь на цю тему.

Він додав, що сім’ї, які орендують помешкання від приватних осіб протягом багатьох років борються з високою вартістю життя, але найбільше зростання було зафіксоване у випадку людей, які винаймають соціальне житло, де орендна плата за останні п’ять років збільшилася до 30%.

Британські острови

Британські острови

Читайте також: «Офіційний Лондон проти референдуму про незалежність Шотландії»

Згідно з рапортом, частка лондонців, що живуть у бідності (тобто мають прибуток, який складає менше 60% від середньостатистичного) — за останні п’ять років зменшилася від 29% до 27%. При чому 58% з них перебувають в цій ситуації, незважаючи на те, що мають постійну роботу.

Вартість проживання в Лондоні є однією з найвищих у світі. Середня орендна плата перевищує 1,8 тисяч фунтів, а ціни на нерухомість протягом останніх двадцяти років зросли в чотири рази, при незначному збільшенні заробітної плати за той же період.

Експерт громадської організації Trust for London, яка бореться з бідністю в британській столиці, Мубін Хак підрахував, що «реальність така, що для багатьох людей робота не дає достатніх доходів або почуття безпеки».

Він додав, що найбідніші 50% лондонців володіють лише 5% багатства Лондона, а найбагатші 10% — більш ніж половиною.

Читайте також: «Лондон: Путін, ймовірно, схвалив вбивство Литвиненка»

Бідність

Бідність

Be the first to comment on "Понад 25% лондонців живуть у бідності"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**