Поліція нова — методи старі

МВС«супер-пупер» поліція
менти

Василь Клебан у поліцейському відділку

Час від часу доводиться читати про якусь «надуспішну міліцейсько-поліцейську реформу», у результаті якої брутальні та нахабні постсовєтські менти враз перетворилися на чемних та законослухняних західних полісменів. Проте факти свідчать, що це лише одна з багатьох євроказочок сучасного правлячого режиму.

13 квітня на телеканалі «2+2» в програмі «Люстратор 7.62» показали, як у Вінниці двоє співробітників національної поліції затримали студента-інваліда та у відділку його били і душили.

Читайте також: «Люстрація по-аваковськи»

На початку грудня у Вінниці двоє співробітників національної поліції інспектор Олександр Гончарук та його напарник Сергій Швець затримали водія, якого звинуватили в тому, що він перебуває у стані алкогольного сп’яніння. Після того, як водій відмовився «домовитися по-хорошому» та згодився на експертизу, його відвезли до відділку. Вже у відділку двоє поліцейських перед камерою почали «вибивати» з потерпілого свідчення. За процесом спостерігав дільничний інспектор Олександр Вихрист.

Після чого, за словами потерпілого Василя Клебана, його почали бити в кімнаті, де немає камер. Хлопець розповідає, що черговий тримав його ноги, ще один працівник поліції душив його, третій заламував руки. Коли вінничанин сказав, що йому погано і він втрачає свідомість, лише тоді правоохоронці зняли з нього наручники та вивели на свіже повітря. Привласнивши гроші патрульні ще кілька годин приводили хлопця до пам’яті, а на ранок завезли в наркодиспансер. Свої дії «герої» знімали на відео.

Читайте також: «Вінницьку поліцію захопили проросійські сепаратисти екс-нардепа Єфремова»

Результат у висновку лікарів — черепно-мозкова травма, струс мозку, забій нирок, гематоми та садни.

Відео у вільному доступі набуло розголосу, і тому правоохоронці були змушені провести внутрішнє розслідування, за результатами якого, обидва поліцейські, котрі здійснили злочин, просто звільнились з органів за власним бажанням. Дільничний, який був свідком інциденту досі перебуває на посаді.

Мати студента Василя Клебана розповідає, що ще до інциденту хлопець переніс надскладну операцію серця і зараз має інвалідність.

Читайте також: «Після сутичок під Радою міліція допитає Олега Тягнибока»

поліція

Поліцейські-злочинці вже звільнились з органів за власним бажанням

 

Be the first to comment on "Поліція нова — методи старі"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**