Поліція відкрила два провадження за фактами подій біля телеканалу «Інтер»

телеканалСлідчі кваліфікували події біля телеканалу «Інтер» як хуліганство

Слідчі кваліфікували події біля телеканалу «Інтер» як хуліганство та умисне знищення або пошкодження майна, наразі правоохоронці вивчають вилучені із місця події записи з камер відеоспостереження. Про це повідомили в прес-службі поліції Києва.

Читайте також: «СБУ: В Україні працює армія російських ботів і агентів ФСБ»

З показів свідків встановлено, що приблизно 20 осіб прийшли до будівлі, встановили туристичні палатки та принесли шини, зробили написи на фасаді. Згодом шини підпалили, розбили вікна та кинули в офіс, за попередньою інформацією, димову шашку. Розпочалася пожежа, причину і осередок якої буде встановлено після проведення відповідних експертиз.

Далі невідомі зайшли в приміщення, почали підпалювати вестибюль і підніматися на другий поверх. Після прибуття поліції правопорушники почали розбігатися.

Із місця події вилучили чотири плакати, шість автомобільних шин, п’ять туристичних палаток, дві радіостанції, рюкзак.

«Слідчі кваліфікують подію за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) та ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. У рамках розслідування проводиться комплекс оперативно-розшукових та слідчих дій», — повідомили у поліції.

надзвичайна подія

Із місця події вилучили чотири плакати, шість автомобільних шин, п’ять туристичних палаток, дві радіостанції, рюкзак

Нагадаємо, 4 вересня у столичному офісі телеканалу «Інтер» сталась пожежа, було евакуйовано 45 працівників. Семеро осіб звернулися а медичною допомогою.

За підозрою в причетності до підпалу було затримано 6 учасників пікету, колишніх бійців ЗСУ, проте в той же день поліція їх відпустила.

Читайте також: «Мітингувальники під будівлею прокремлівського телеканала «Інтер» вимагають звільнення його керівництва»

Крім безпосередніх нападників на будівлю телеканалу «Інтер» і поліції, яка не змогла запобігти ситуації, відповідальність повинні нести також топ-менеджери і власники медіагрупи.

Про це заявила медіаексперт Наталія Лігачова, передає «Радіо Свобода».

На її думку, редакційна політика телеканалу «провокує і провокувала дуже давно певну частину українського суспільства».

ЗМІ

Крім безпосередніх нападників, відповідальність повинні нести також топ-менеджери і власники медіагрупи

«Коли ще зараз з’ясувалося, що вони цю редакційну політику погодили з так званими «ДНР» і «ЛНР» — це вибухнуло бурхливою негативною реакцією у великої кількості людей. Я б все ж казала і про часткову відповідальність саме власників і топ-менеджменту каналу», — пояснила Лігачова.

Вона також наголосила, що Нацрада з телебачення і радіомовлення або Служба безпеки України не можуть прямо впливати на контент, який виробляється телеканалом, адже в Україні немає і не може бути державної цензури, поки не оголошено воєнний стан.

«Але в умовах гібридної війни керівництво і власники «Інтера» повинні подбати у тому числі про життя і безпеку своїх співробітників», — зазначила експерт.

Читайте також: «Невідомі в масках підпалили офіс телеканалу «Інтер» на вулиці Дмитрівській»

 

Be the first to comment on "Поліція відкрила два провадження за фактами подій біля телеканалу «Інтер»"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**